Menu
Úvod  ›   › 

4 věci, které byste partnerovi nikdy neměla dělat

Přáním každé dívky a ženy je mít šťastný a spokojený vztah. Ovšem v úporné snaze o vytvoření ideálu se právě ženy často dopouštějí fatálních chyb tím, že přebírají mužské role a potlačují své vlastní potřeby. Mimo to mají neustálou potřebu mít vše pod kontrolou. Existují věci, které na přitažlivosti nepřidají, a muže to spíš odrazuje.

Neřešte jeho problémy

Pokud váš partner prožívá těžké období včetně tíživé finanční situace, nesnažte se řešit to za něj. Buďte tam pro něj, jako opora, ale ať vás ani nenapadne převzít jeho starosti na svá bedra. Samozřejmě se netvařte, že vás to nezajímá, ale iniciativu nechte na něm. Jste partnerka, nikoliv bankovní ústav nebo čarodějka, která jako mávnutím proutku vše vyřeší za něj. Tím, že si těžkou životní situaci dokáže vyřešit sám - roste jeho mužský potenciál a posiluje sebevědomí.

Zdroj: 4 věci, které byste partnerovi nikdy neměla dělat

Neurážejte se kvůli malichernostem

Že není váš partner dokonalý, už asi víte. Vy snad dokonalá jste? Proto se neurážejte, když vám zapomene napsat nebo nedej bůh popřát k svátku. Chlapi jsou v tomto ohledu krapet jiní a určitě to není známka toho, že vás nemiluje. Jestli muži opravdu něco nemají rádi, tak urážlivé netykavky.

Nechtějte vše řídit

Musí se vás doprošovat, aby mohl jít na fotbal s kamarády? Chcete vědět, kdy a kam jde, v kolik přijde a častujete ho SMS, telefonáty? Pak není patrně problém v tom, že někam šel, ale v tom, že nemáte žádnou vlastní seberealizaci a svůj vlastní život - visíte jen na něm. A to je špatně. Nebuďte koulí u nohy. Protože jinak dřív či později utne řetěz koule a vám zbudou oči pro pláč.

Nenafukujte problémy

Jestli chlapi opravdu něco nesnáší, tak je to nafukování malého problému do obřích rozměrů. Tam, kde byl ještě před chvíli malinký a řešitelný problém, leží hromada neřešitelných problémů. Nedělejte z komára velblouda.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články