Menu

Partner na celý život

7 znamení, že vás chce partner opustit

Partnerství je krásná, leč zároveň velmi náročná záležitost. Hledání životního partnera se žel neobejde mnohdy bez přešlapů a bolestných rozchodů, kdy jeden či druhý dojde k závěru, že měl o společném životě zcela jinou představu. Jenže jak poznat, že vztah směřuje do kytek a partner hodlá vycouvat?

Rady, jak co nejlépe vycházet s partnerovou matkou

Vyjít se svou tchyni v dobrém a nezbláznit se nemusí být vždy snadné. Existují tchyně, které jsou k nezaplacení. Ovšem také tchyně, které moc často vídat netoužíte. Nicméně dělat v rodině dusno a kazit náladu nejen sobě, ale i ostatním není ta správná cesta.

4 věci, které byste partnerovi nikdy neměla dělat

Přáním každé dívky a ženy je mít šťastný a spokojený vztah. Ovšem v úporné snaze o vytvoření ideálu se právě ženy často dopouštějí fatálních chyb tím, že přebírají mužské role a potlačují své vlastní potřeby. Mimo to mají neustálou potřebu mít vše pod kontrolou. Existují věci, které na přitažlivosti nepřidají, a muže to spíš odrazuje.

Co byste měli o svém partnerovi vědět dřív, než si ho vezmete

Vstoupit do svazku manželského je důležitý životní krok, který by se neměl činit bez pořádného uvážení. Rozhodně by nebylo příjemné po svatbě zjistit, že má váš partner či partnerka nasekány dluhy v závratných částkách. A bohužel i toto se stává.

Jaké je partnerství s cizincem?

Delší pobyt v zahraničí sebou mnohdy přinese něco, co jsme původně ani neplánovali. Nezřídka to může přinést i nový vztah s cizincem. I když dnes už ani není potřeba cestovat někam daleko za hranice. I v České republice existují místa, kde je větší koncentrace cizokrajných mužů a žen. Co vše je potřeba vědět o vztazích s cizinci z pohledu psychologie?

Jaké je to žít s o 20 let starším partnerem

Větší věkový rozdíl mezi partnery se už dnes tolik mezi lidmi neotřepává, jako v minulosti. Většina lidí však více uznává páry, kde je starší muž než žena. Na počátku každého vztahu je to krásné, ale při tak velkém věkovém rozdílu je vhodné se připravit předem, že mohou nastat situace, které se u stejně starých párů nestávají. Život po boku staršího muže sebou přináší tak jako všechno určité plusy a mínusy.

Jaký je podle žen ideální partner?!

Pan Dokonalý samozřejmě neexistuje, ale každá žena potká za svůj život muže, který v jejích očích bude naprosto perfektní. Samozřejmě buď hlavně svůj a kvůli žádné ženě se neměň (ani vzhledově, ani povahově), protože ona by tě měla milovat přesně takového, jaký jsi, jakého tě poznala a do jakého se i zamilovala.

10 zlozvyků, kvůli kterým vás partner opustí

Možná si je neuvědomujete. Možná vám připadají neškodné a nepodstatné. Pravdou ale je, že vám dokonale rozbijí vztah. Kvůli následujícím deseti zlozvykům vám partner nejspíš opustí.

Jak přežít výpověď partnera

Vašeho partnera vyhodili z práce a najednou jste to vy, kdo má živit rodinu, a navíc se ještě musíte vypořádat s jeho depresí. Jak přežít výpověď partnera bez větší újmy?

Jak se rozejít s nebezpečným partnerem?

Máte pocit, že jste spíš jeho hračkou než partnerkou. Neustále vás kontroluje a nejraději by ovládal celý váš život. Zbavte se majetnického chlapa co nejrychleji.

9 vět, které rozzuří vašeho partnera