Menu
Úvod  › 

Co muži kromě žen milují

Napadlo vás někdy, co muži mimo žen milují? Kdybychom to měly brát z pohledu matky přírody, pak nejsilnější z pudů je ten rozmnožovací. Zkrátka zasít za každou cenu. Takže mnohdy nejde ani tak o lásku či konkrétní osobu, ale o sex.

Mimochodem, to se už spousta žen určitě bohužel přesvědčila sama. Že ne každý, kdo umí mazat med kolem pusy a slibovat ve velkém, to myslí úplně vážně. Cílem je zkrátka získat onu slečnu, paní - ženu do postele. Můžeme to snad mužům zazlívat?

Zdroj:Co muži milují

Volání divočiny

Vždyť to sama příroda je tak naprogramovala. Ale dnes se nebudeme zabývat tím, zda jsou nebo nejsou muži sexuální dravci. Prostě to, co muži milují, není jen samotná žena, ale sex. Ano, věříme, že se najde pár zarytých romantiků a budou tvrdit opak, ale zkuste ženatého muže zavřít na dva roky na ostrov, kde bude jediná pohledná žena. Nevím, nevím, zda svou chloubu udrží v kalhotách navzdory kroužku na prsteníčku. My dnes nebudeme soudit, určitě se najdou tací, co si na něm raději udělají uzel, ale chtě nechtě, muži na 1 místě milují sex.

Touha po svobodě

Viděli jste někdy smutnějšího chlapa, než je podpantoflák? Muž musí být zkrátka svobodná bytost a chytré ženy to vědí. Zakazovat chlapovi pivo s kamarády, pánskou jízdu a občasné klukoviny je vražda vztahu. Někteří vytrvají, protože: majetkové vyrovnání, děti, nasmolená tchýně a válečné tažení rodiny nejsou ničím příjemným. Jenže pánové to pak řeší milenkami a rozhodně nejde o vroucí, láskyplný vztah. Muž si nebere ženu proto, aby se stal jejím sluhou, ale aby ji chránil a staral se o ni. Jen hloupá žena udělá ze svého manžela vězně v postříbřené kleci a vezme mu svobodu včetně jeho mužské role.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články