Menu
Úvod  › 

Co ženy milují, když muži dělají!

Existují maličkosti, které ženy přímo zbožňují, když muž udělá. Jaké to jsou? To se dozvíš v tomto článku.

Objímání zezadu!

Jen ji tak nečekaně naber, obejmi, něžně zmáčkni a pošeptej do ouška, že ji už nikdy nepustíš! Že je jenom tvoje. Dívka se v tvém objetí bude cítit v bezpečí a milovaně.

Nošení na rukou!

Ačkoliv bude ječet, ať ji okamžitě pustíš dolů. Bude mít prostě jen depku z toho, že je moc těžká a ty si hneš se zády. Ve skutečnosti tohle nošení miluje!

Hlazení!

Něžné a roztomilé doteky miluje každá žena. Občas potřebujeme jen zamilovaně ležet na posteli a nechat mluvit naše těla pouze pomocí doteků, slova jsou nyní zbytečná.

Dárky jen tak pro radost!

I když nemá narozeniny ani svátek, neslavíte Vánoce ani výročí... jen tak ji přineseš malý puget růžiček pro radost, abys ji rozveselil den. Nemusíš ji snášet modré z nebe, aby se radovala. Nemusíš být ani milionář. Postačí něco malého.

Škádlení a blbnutí jako zamlada!

I když už dávno nejste malé děti, ráda si ještě zablbne. Lechtání v posteli, mlácení polštáři, plazení se po sobě... to může být zábava!

Spontánní akce a překvapení!

I po dlouholetém vztahu bude ráda, když ji ještě dokážeš překvapit! Vymysli něco bláznivého a spontánního. Jste mladí, tak si užívejte života a zkoušejte nové věci.

Pusa na čelo!

Taková malá pusinka na čelo je sice naprosto triviální záležitost, ale ji to potěší! Je to blbost, jen malý detail, ale právě takové tvoje přítelkyně miluje (nebo si teprve zamiluje)!

Když ji dáš na veřejnosti najevo, že patříš jí!

Děláš před kamarády machra a ani se jí nedotkneš? Potěší ji, když ji aspoň chytneš najevo a řekneš: "ta je moje!" Jinak by si myslela, že se za ni snad stydíš...

Když ji bráníš!

Vždycky buď na její straně, vždycky se jí zastaň. Táhnete za jeden provaz. Jste tým. Je v pořádku mít odlišné názory, ale nikdy nedovol, aby ji někdo ubližoval!

Když ji rozesměješ!

Na smysl pro humor sbalíš každou dívku! To je jedna z těch vlastností, které by sis měl hýčkat a udržovat.

Stačí jen maličko, abys svou dívku udělal šťastnou. Tak si jí važ a dělej pro ni, co jen můžeš!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články