Menu
Úvod  › 

7 typů žen, které muži nejčastěji opouštějí

Už několikrát se vám stalo, že vás partner opustil a nedokázala jste si dost dobře vysvětlit důvod? Myslíte si, že je to váš osud? Smůla, která vás provází? Spíš se zkuste zamyslet, zda nespadáte do některé z kategorií žen, které dnes v článku zmíníme.

Jsou to totiž ženy, které muži nejčastěji opouští. Jakmile zjistíte příčinu, můžete zkusit něco změnit. Samozřejmě, že to nepůjde přes noc, protože z povahy se člověk nevysvlékne jako had z kůže, ale postupnými kroky se dopracujete k novému a lepšímu JÁ. Občas totiž stačí krapet nad sebou popřemýšlet, protože chyba nemusí být vždy jen na jedné straně (tedy straně partnera).

Zdroj:Vztah

  • Přecitlivělá a ufňukaná povaha

Pokud máte sklony k častým nářkům, pak může být problém právě zde. Ženské slzy dokážou obměkčit a někdy to není na škodu, ovšem pozor, aby toho breku nebylo příliš.

  • Inspektorka

Podezřívání, kontrolování, hlídání, prověřování. To je další věc, která ze začátku může partnerovi imponovat, protože tím dáváte najevo, jako moc vám na něm záleží. Časem to však začne otravovat a být nesnesitelné.

  • Komandýrka

Každý člověk se má i ve vztahu cítit svobodný a mít možnost sebevyjádření. Pokud máte neustálou potřebu být ta nejchytřejší a svého partnera za vše komandovat, pak dřív či později vezme nohy na ramena a najde si takovou partnerku, která ho bude milovat takového, jaký je. I s jeho vrtochy.

  • Puntičkářka čistotná

Občas zvolněte tempo a užívejte si život i v případě, že bude z lustru viset pavučina. Pokud budete neustále pobíhat nervózně po bytě a uklízet každý drobeček, který upadne vašemu partnerovi na zem, pak si koledujete o to, že vás popustí. Chlapi snesou nějaké to smítko rozhodně víc, než puntičkářku s hadrem v ruce.

  • Nudilka obecná

Vyžadujete neustálou pozornost a nedokážete si sama najít zábavu/koníček? Telefonáty typu: v kolik přijdeš, co budeme dělat, jsem stále sama, nudím se, jsou důvodem k tomu, by vzal co nejdřív nohy na ramena. Naučte trávit čas i bez něj - o to víc si užijete společné okamžiky.

  • Herečka

Tento typ ženy může mít na počátku šmrnc se spoustou tajemství, které on hodlá rozluštit. Před svým vyvoleným hraje tento typ ženy neobyčejnou a záhadnou bytost. Bavit ho to bude jen do chvíle, než odhalí vaší pravou povahu. Rada tedy zní: buďte sama sebou už od začátku.

  • Náladová pipka

Pokud se vám nálada mění jako počasí a dáváte to hodně znát, pak nebude lehké s vámi vycházet ani pro okolí - kolegy v práci apod. Natož pro partnera. Jeden nikdy neví, co bude na druhý den, proto si raději s vámi nic plánovat nebude.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články