Menu
Úvod  › 

Flirtování očima muže - co je naprosté tabu?

Být koketa není špatné, mnohým mužům se to velmi líbí, ale je rozdíl být rafinovaná nebo lacině svádět. Mám kamarádku, která ráda flirtuje s muži a ujišťuje se, že se líbí. Jejich zájem ji lichotí, ale už si neuvědomuje, že někdy její počínání vypadá jako žalostné volání o pomoc.

Pomoc, potřebuji zvednout sebevědomí a potřebuji se ujistit, že jsem pěkná. Tak tohle je celé špatně. Osobně bych si toho ani nevšimla, kdyby mě na to neupozornil můj přítel. Tudíž jsem si začala všímat toho, jak na její flirtování reagují různí muži.

Zdroj:Flirtování

Není flirt jako flirt

Hodit po někom letmo očkem a usmát se není nic špatného. Kousnout se do rtů, hrát si s pramínkem vlasů může být také roztomilé. Ale kroutit se jako žížala, špulit rty, často si jazykem olizovat rty, uměle si stáhnout tílko, aby se odhalilo holé rameno, to je laciné flirtování a inteligentní chlap se na to rozhodně nechytá.

Flirtování s obsluhou

Jednou jsme šli já, můj přítel a kamarádka na oběd. Docela dobře jsme si nacpali bříška a rozhodli se dát si ještě kafe. Kamarádka se nabídla, že zajde k barovému pultu za obsluhou a objedná. Já si toho moc nevšímala a nepřišlo mi na jejím chování nic divného - takto flirtuje často a už mi to nepřipadá zvláštní. Ale můj přítel mi položil otázku: všimla sis, jak se na ni dívají číšníci? Popravdě ne - nevšimla jsem si, dokud mě na to neupozornil.

Dívali se s opovržením a pohrdali takovým chováním. Kroutila se u baru jako kdyby se jí chtělo hodně na toaletu, hovořila suverénně a nechápala, že nechtějí vyjít vstříc jejím požadavkům, jak kafe připravit. Takové laciné flirtování by mělo být pro opravdovou dámu tabu. Dle slov mého přítele stačí, když je žena zdravě sebevědomá, příjemná ve vystupování a umí se usmát.

Na koho platí laciný flirt?

Přeci jen se najdou muži, kterým naopak lichotí, když s nimi žena takto flirtuje a provokuje. Jde o muže, kteří hledají jednorázový zážitek či dobrodružství. Tedy někoho na jednu noc, případně na víc nocí, ale rozhodně ne pro vztah. Zmiňovaná kamarádka je přitom jinak slušná a velmi krásná ženská. Není se čemu divit, že má vždy smůlu na přesně tento typ chlapů - kteří ji podvádí, případně jen využijí. Stojí pak takové flirtování za to?

Na závěr

Hodit udičku a čekat, až se muž chytí je úplně něco jiného, než se sama napíchnout na háček, jako červík. Muži jsou lovci a chtějí lovit. Dát signál zájmu bohatě stačí, a pokud má zájem i muž, probudí se v něm pudy lovce. Laciné flirtování opravdového chlapa zkrátka nebaví.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články