Menu
Úvod  › 

Jaké ženy se líbí mužům?

Být dokonalou ženou je samozřejmě nemožné. Stačí jen v životě najít někoho, pro koho dokonalá budeš i se všemi malými chybičkami a nedostatky.

Samozřejmě, že muži jsou různí. Každý preferuje něco jiného, každému se líbí něco jiného. Na světě to takto chodí, aby měl každý šanci najít si svou drahou polovičku. Ovšem zeptala jsem se pár mužů a udělala pro tebe malý přehled, jaké ženy se jim líbí a co bys měla dělat, jestliže se chceš zalíbit.

- "Žena mi musí být sympatická," říká 25letý Tomáš. Pokud se na všechny budeš šklebit, neodváží se žádný tě ani oslovit. Nahoď na tvář úsměv, protože to je nejkrásnější doplněk ženy. Pohraj si s očním kontaktem a nezapomeň o svůj zevnějšek pečovat. Vzhled není nejdůležitější, ale rozhodně je důležitý. Na první pohled ho musíš zaujmout, tvou bezva povahu objeví až poté.

- "Měla by být sebevědomá," říká další muž z našeho průzkumu. Nikdo se nechce zabývat truchlící troskou. Přestaň chodit kanály a dej hlavu vzhůru. Budeš taková, jaká se budeš cítit. Lidé z tebe vycítí, že jsi slabá a nesebevědomá, poté si více dovolí a naučí se tě využívat. Ukaž, že umíš říct "NE", že máš na to sbalit chlapa a hlavně že si věříš!

- "Měla by umět vařit, uklízet a starat se o děti," říká jeden ženáč. Pro někoho to může být "starý" ideál ženy, který se vyžadoval v minulosti. Dnes to nefunguje tak, že žena patří k plotně, někdy i muži navaří (a rádi). Jenže určitě je velké plus tyto činnosti umět. Můžeš svého vyhlídnutého muže sbalit na kus dobrého dlabance. Když se ještě k tomu doma nebudou válet tvoje špinavé kalhotky po zemi, bude to lepší. A předpoklady dobré matky? S těmi ses jistě narodila.

- "Měla by být milující," říká mladý chlapec, který nemá moc dobré zkušenosti s dívkami. Vykládal mi o tom, jak dost často neuměly např. dostatečně vyjádřit své city. Byly chladné a nepřístupné. Jestliže svého muže miluješ, měla bys mu to dávat dostatečně najevo. Pochval ho, odměň ho a řekni mu, jak ráda jsi, že ho máš. Když si ho budeš dostatečně hýčkat, neuteče za jinou.

- "Neměla by být líná," říká hokejista. Tím rozhodně nemyslel, že bys měla provozovat nějaký sport a chodit 3krát týdně na trénink. Ale měla bys být holka pro každou srandu. Když vymyslí výlet nebo dobrodružnou akci s kamarády, směle do toho! Nebuď fiflena, co je jí nepříjemné stanovat, protože by na ni mohl vlézt nějaký brouček.

- "Měla by být nezávislá a samostatná," potvrzuje 26letý programátor. Máme rády muže pro jejich sílu a zdatnost. Ale kde je psáno, že my nezvládneme to, co oni?! Ne vždy bude nějaký chlap na blízku, aby ti vyměnil žárovku. Nenech ho, aby vydělával peníze jen on. Nedus ho, když bude chtít jít s kamarády na pivo a ty budeš muset zůstat doma. Uměj být i chvíli bez něj.

- "Neměla by to být známá děvka," pověděl 18letý Pavel. Některá města jsou skutečně malá. Všichni se navzájem znají a nic nezůstane utajeno. Měj dobrou pověst a vše bude snazší. Proto si dobře rozmysli, s kým vlezeš do postele. Třeba ses nenašla ani v jednom bodě, ale já jsem si jistá, že někde na tebe ten pravý určitě čeká.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články