Menu
Úvod  › 

3 signály, které ženy vysílají, abyste si jich všimli

Ačkoliv máme dar řeči, dokážeme obratně ke svým potřebám využít také řeč těla. Říká se jí neverbální komunikace. Díky ní poznáte, že má žena o vás zájem a touží po vaší pozornosti. Ať už jde o partnerku, která si třeba říci neumí, případně to na vás zkouší, protože chce, abyste udělal první krok nebo o úplně cizí ženu někde v baru.

Neverbální komunikaci nepoužívají pouze ženy. Obratní jsou v ní i pánové. My se však dnes zaměříme na něžné pohlaví a prozradíme si, které signály svědčí o tom, že chce strhnout vaší pozornost a zájem. Těch signálů je ve skutečnosti více, ale právě tyto tři jsou používané nejčastěji.

Zdroj:Signály

Oční kontakt

Určitě už se vám několikrát stalo, že jste navázali s nějakou ženou oční kontakt a ihned jste věděli, zda se jedná o oboustranné sympatie či náhodný pohled a dál už nic. Pokud bude stydlivá, asi s vámi tuto hru hrát nebude, ale odvážnější žena bude s vámi laškovat. Někdy nemusí jít o přímý oční kontakt, rafinované ženy budou váš obličej sledovat v odrazu skla či kosmetického zrcátka. Pozor na to, můžete být ostře sledován.

Vlasy, krk a šíje

Pokud si žena pohrává s vlasy, dotýká se své ruky, krku, šíje, pak vám možná i nevědomky vysílá signály, že byste stál za hřích. Jak s tím naložíte, záleží na vás. Tímto činem totiž odhaluje erotogenní zóny (krk a šíje). Ukazuje vám svá citlivá místečka.

Ruce v zadních kapsách

Pokud si dívka či žena před vámi dává často ruce do zadních kapes, případně zaujme postoj s vyšpuleným zadečkem a dotýká se svého zadku, dává tím najevo, že po vás touží. Zadek a především kulatý a vyšpulený zadek je rovněž symbolem sexu, chtíče. Asi to bude znít legračně, ale pochází to z živočišné říše a je to pozůstatek našich předků. Když před vámi špulí zadek - chce ho tam.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články