Menu
Úvod  › 

Které vlastnosti muži na ženách nejvíce oceňují

Většina žen se pozastavuje nad tím, co muži na ženách nemají rádi. Patří sem například přemíra make-upu, ale přemýšleli jste milé dámy také nad tím, co naopak muž na ženě oceňuje? Kupodivu toho není zrovna málo. My vám v dnešním příspěvku prozradíme ty nejdůležitější věci, které na muže působí jako magnet. Přečtěte si náš článek a využijte tyto informace ve svůj prospěch.

Sebevědomí

Tvrdí se, že ženu neučiní nic krásnější než víra ve vlastní krásu. Skutečně je tomu tak. Věří-li žena v sebe samu, stává se pro opačné pohlaví naprosto okouzlující. Jestliže se smíříte, s vlastním JÁ a přijmete se taková, jaká opravdu jste, a nerozdrtí vás fakt, že nemáte na obličeji nános make-upu, protože se vám zrovna vyhodil pupínek, pánové to ocení.

Zdroj:Vlastnosti, které muži na ženách nejvíce oceňují

Roztomilost a úsměv

Muži milují roztomilost, ráno se touží probouzet vedle milého a křehkého stvoření. Vzbuzuje to v nich ochranitelské pudy a budou mít dojem, že vás musí sevřít v náručí a ochránit před celým zlým světem. Silnější pohlaví má tendence dávat přednost těm ženám, které působí něžně a křehce. Rozhodně to neznamená, abyste křečovitě přeháněla. Ovšem úsměv a laskavost nic nestojí.

Umění odpouštět

Laskavost, dobrosrdečnost a umění milovat bezpodmínečně. To jsou vlastnosti, které činí ženu přirozeně krásnou a rozlišují ji od bezduché loutky. Snažte se najít v každé situaci to dobré a dívat se na svět přátelskýma očima. Schopnost empatie a umění odpouštět (ne mstít se) jsou vlastnosti, které z ženy učiní celoživotního partnera.

Dobrá hospodyňka

Dnes se najde jen velmi málo žen (zvlášť mezi mladou generací), které umí vytvořit teplo rodinného krbu. Ženy to slyší nerady, ale to je přesně to, co muži u žen pro život hledají. Umění vytvořit pohodový domov (navařeno, vypráno, uklízeno). Domov je přístav, kde chce muž zakotvit loď.

Komunikace

Muži vyhledávají společnost otevřených žen, které se umí pobavit o čemkoliv zajímavě, bez toho, aby se chovala tak, že ví vše nejlépe. Okouzlující dáma je ta, která umí být vtipná a projevit zájem o to, co muž říká. V jedné chvíli můžete konverzovat o vesmíru, poté o politice, sportu či zvířatech. Nemusíte být chodící encyklopedie, mužům jde o ženy, které umí naslouchat, aktivně se zapojit a být dobrou společnicí. Není na závadu přiznat, že v některém z témat jste trochu vedle - muž vás rád zasvětí.

Hýčkání

I muži mají rádi, když je žena hýčká, nejen v kuchyni, ale i posteli. Mají rádi, když jim po zdařilém sexu přinesete ráno třeba snídani do postele. Pochválíte je nejen za sexuální prožitek, ale i utřený prach, vyluxovaný koberec nebo pověšení obrazu.

Optimismus

Každý člověk se rád obklopuje pozitivně laděnými lidmi. Kdo by toužil po opaku? Pánové milují usměvavé ženy, kterým nezkazí kdejaká ptákovina náladu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články