Menu
Úvod  › 

5 způsobů, jak potěšit svou vyvolenou

Říká se, že ženy nevědí, co chtějí. Ale to není vůbec pravda. Ženy moc dobře vědí, co chtějí a existují i věci, které je vždycky potěší. Na to nemusí muž žádný zkušený mistr.

Ženy chtějí především čas, který jim jejich partner věnuje. Trochu té něhy i bez sexuálních záměrů - prostě pohladit vlasy, pohoupat na klíně, políbit. Aby se mohly na chvíli zase cítit jako malé holky. Chtějí cítit úctu a respekt ze strany partnera a pocit princezny. Ke spokojenosti toho nepotřebují tolik, jak si mnozí muži myslí. Jak tedy potěšit svou milou?

Zdroj:Potěšte svou milou

Kytky

Každá žena miluje kytky a koupené kytky spontánně/nečekaně, to je teprve překvapení. Koupit je můžete od prodejce v restauraci, když budete sedět na skleničce nebo se pro ně sehnout do kyblíku s vodou, až budete kolem nich procházet.

Pohodlí

Pokud máte auto a vyzvedejte svou přítelkyni po cvičení nebo po práci. Případně jí nabídnete odvoz, když budete vědět, že má nějaké běhání a vyřizování. Jí to ušetří čas a navíc je to pohodlnější, než městská hromadná doprava. Vidíte, že stačí i maličkosti. A už tam máte ten váš čas - věnujete ho jí.

Pochvala

Když si muž všimne, že má partnerka nový účes a nezapomene jí ho pochválit, vyroste snad do nebes. A nemusíte vždy čekat na nový účes nebo svetřík. Prostě jí řekněte, jako moc jí to dnes sluší a že je její úsměv ten nejkrásnější.

Myslíte na ni

Až za ní půjdete, kupte jí to, co má ráda. I kdyby to měla být hruška, hroznové víno nebo krabička borůvek, tvarohový koláč. Přinést dívce hrušku je docela nevšední - čokoláda sice není k zahození, ale tu nosí kdekdo. Projevte trochu originality a vtipu. Muže s vtipem ženy zbožňují. Navíc je to roztomilé.

Romantika

Romantika je fajn, ale pozor, ať nedostanete oba cukrovku z přemíry sladkých řečí apod. Bohatě stačí pozvat ji na fajn večeři a poté sledovat pohodový film. Udělat si prostě odpočinkový a relaxační večer s koupelí a vším, co k takovému večeru patří. Zkuste dopřát své drahé polovičce uvolňující masáž, ke které můžete využít nejrůznější masážní oleje. Uvidíte, jak se jí rozzáří oči. Opět jsme u vašeho času, který jí věnujete.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články