Menu
Úvod  › 

Flirtování očima ženy

Flirtování není vůbec špatná věc, ale musí se umět provádět. Laciné flirtování nikoho neohromí. Flirtují ženy a flirtují i muži. Pokud se to však s flirtováním přehání, má zcela opačný účinek. Dokáže druhé pohlaví natolik znechutit a odradit, že vám už nic nepomůže.

S flirtováním se můžete setkat nejen v létě, které přeje letní romanci, ale i na různých oslavách a večírcích kdykoliv během roku. Co se považuje za flirtování v mezích, se dozvíte v dnešním článku.

Zdroj:Flirtování

Úsměv

To, že se nám někdo líbí a zaujal nás, se dá vyjádřit i tak, že se na něj usmějeme. Dáme tak najevo určité sympatie. Ať už jde o muže či ženu. Utrápený či otrávený obličej určitě nebude to pravé ořechové, stejně jako křečovitý úsměv. Ten by měl být přirozený.

Hra očima

Pohled prozradí mnohé. Chcete-li s někým flirtovat, neznamená to, že na něj budete civět a neodlepíte oči. Ba právě naopak. Hodíte úsměv a přidáte pohled, ale jen na okamžik. Uhněte pohledem a poté opět navažte oční kontakt. Hrajte si prostě s pohledem dotyčné osoby, jako kočka s myší. Sami poznáte, zda i druhý člověk má zájem tím, že bude očka házet také. Pokud ne, vykašlete se na to.

Tlumený hlas

Dojde-li k možnosti navázat řeč, ztište hlas. V místnosti plné lidí můžete šeptat do ouška. Blízkost obličejů u sebe a šepot samo o sobě působí jako afrodisiakum. Pokud ovšem chemie působí navzájem. Budete-li mít dojem, že ten druhý nějak moc zájmu nejeví, neflirtujte a nevnucujte se.

Náhodný dotyk

Pokud půjdete okolo objektu, se kterým flirtujete, zkuste se jen náhodou, ale úplnou náhodou lehce dotknout konečky prstů této osoby. Takový dotyk by měl působit nenásilně, trvat pouhý okamžik, jakože se stal opravdu čistě náhodou. Právě to je nejvíc vzrušující.

Co naopak nedělat?

Být křečovití, až přehnaně vtipní, ukroutit si pomalu vlasy, špulit a olizovat si rty, jako po mastném soustu, vtírat se, když vycítíte absolutní nezájem z druhé strany, nakrucovat zadek, snažit se vehementně dotýkat a prostě za každou cenu zaujmout.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články