Menu
Úvod  › 

Diagnóza: maminčin miláček

Žít ve vztahu s maminčiným miláčkem (mamánkem) není vůbec snadné. Jedná se o muže, kterým matka neumožnila stát se samostatnými dospělými jedinci. Vždy potřebují znát její názor, případně i svolení, když o něčem rozhodují, včetně vlastního života.

Tak se nezřídka stává, že by maminčin miláček chtěl začít žít s nějakou svou láskou, ale protože mamince se tato ženština nelíbí, nakonec k společnému bydlení ani nedojde. Nezřídka se tito dva i rozejdou, protože maminka strká svůj nos úplně do všech záležitostí, které by měli řešit pouze partner a partnerka.

Zdroj:Diagnóza: maminčin miláček

Prošla jste přijímacím testem?

Pokud taková žena projde "přijímacím pohovorem" a tito dva spolu skutečně začnou žít, nastává těžké období. Tak hodně těžké zase být nemusí, pokud se jedná o duševně silnou, vyrovnanou ženu, která se dokáže s touto situací vyrovnat a hledá cesty, jak přetnout začarovaný kruh. Bohužel přestřihnout pupeční šňůru mezi matkou a třicetiletým synem nebývá snadné a rozhodně to nejde násilím, pláčem, vyhrůžkami. Pokud ji bude chtít přestřihnout, musí to udělat jedině sám bez toho, že ho k tomu pláčem či citovým vydíráním přimějete. Sám si musí uvědomit celou situaci a většinou se to bez odborné pomoci neobejde.

Pokud jste ve vztahu s mamánkem a ještě spolu nebydlíte, dobře si vše promyslete. Půjde totiž o běh na dlouhou trať. Chtít po partnerovi, aby zavrhl svou matku, je nemožné. Smůla je, když jde navíc o matku manipulativní, která to se svým synem umí a přesně ví, co na něj platí. Stává se tak, že klidně zapomene na večeři k výročí s vámi a pojede za maminkou, protože ona ho zrovna potřebuje a stýská se jí.

Jak se maminčin miláček pozná?

  • Často si s ní volá, píše, navštěvuje

  • Jeho nejoblíbenější slovo je - maminka

  • Maminka dělá vše nejlépe

  • Maminka má vždy pravdu

  • Veškerá důležitá rozhodnutí konzultuje s maminkou

  • Zná dokonale její celodenní i týdenní program

  • Maminka vždy na prvním místě - vy zaujmete čestné druhé místo

 

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články