Menu
Úvod  › 

Tipy na Valentýna pro svobodné

Děsíte se Valentýna a ze záplavy růžových srdíček dostáváte kopřivku, protože vám jen připomínají, že jste momentálně sama? Užijte si svátek svatého Valentýna, i když jste single!

1. Vytáhněte svou svobodnou kamarádku do kina. Vyberte nějaký absolutně neromantický film, vykašlete se na dietu a kupte si obrovské balení popcornu a koly.

2. Uspořádejte antivalentýnský mejdan. Pozvěte kamarády a předem jim oznamte, že téma mejdanu je: Ať zhyne Valentýn. Žádné květiny, srdíčka a podobné věci, oznamte například, že všichni musí přijít oblečeni v černé.

3. Udělejte si rozmazlovaní den. Dojděte si na masáž, ke kosmetičce, nebo na manikúru. Je jedno, jestli se vypravíte sama nebo s kamarádkou, důležité je, že uděláte něco nadstandardního jen pro sebe.

4. Vyjeďte si na výlet. Naplánujte si výlet na místo, které chcete už dlouho navštívit. Nemusí to být zrovna víkend v Paříži, stačí i návštěva babičky v Beskydách.

5. Vyjděte si s přáteli na večeři do vyhlášené restaurace. Seberte své single přátele a užijte si večeři v luxusní restauraci, jejíž návštěvu už několik měsíců odkládáte.

6. Pokud se vám nechce dívat na romanticky naladěné, vrkající páry, sezvěte své kamarády na filmový večer k vám. Rozvalte se s jednohubkami a chlebíčky před televizí a pusťte si filmy, které máte skutečně ráda.

7. Máte neteř nebo synovce? Našplhejte si u jejich rodičů a nabídněte se, že jim ratolest na svatého Valentýna pohlídáte. Vy budete mít o zábavu postaráno, jim dopřejete prostor na romantický večer a ještě získáte cenné body.

8. Zvedněte si sebevědomí. Oblečte si ty nejsvůdnější šaty, které dokážete ve skříni objevit, a vyrazte sama do baru nebo klubu. Buďte vstřícná, konverzujte, nechte se pozvat na skleničku. I když nepotkáte svého osudového muže, velmi si zvednete sebevědomí.

9. Kupte si dárek. Jednou přestaňte počítat peníze, se kterými musíte vyjít, přestaňte přepočítávat, co byste si za danou sumu mohla pořídit, a kupte si věc, po které už dlouho toužíte, ale vůbec ji nepotřebujete.

10. Vyrazte s přáteli na společný nákup a pak společně připravte večeři. I když možná vaření nepovažujete za největší adrenalin na světě, uvidíte, že si užijete spoustu legrace a budete se skvěle bavit.

11. Využijte svatého Valentýna k tomu, abyste řekla svým blízkým, co pro vás znamenají a jak jsou pro vás důležité. Pozvěte například na večeři své rodiče nebo navštivte prarodiče a nechte je libovolně dlouho vzpomínat na své mládí.

12. Překonejte se a vyzkoušejte to, co jste vždy chtěla, ale bála jste se. Zapište se do potápěčského kurzu, skočte bungee, nebo si kupte letenku do Sao Paula.

13. Rozpohybujte se! S předsevzetími rozhodně nemusíte čekat na nový rok. Štve vás celulitida na stehnech a vaše povolené břicho? Svatý Valentýn je ideální příležitostí, jak to změnit. Přihlaste se na cvičení, jděte běhat do parku, začněte zkrátka něco dělat. Zabavíte se, vyplaví se vám endorfiny a jako bonus získáte přepychovou postavu.

14. Pošlete sama sobě květiny. Je vám líto, že se všechny vaše kamarádky chlubí obrovskými kyticemi od vášnivých partnerů a vy se můžete kochat maximálně kaktusem ve vaší ložnici? Pošlete sama sobě květiny. Je jedno, že vám to připadá trochu divné, důležité je, že si uděláte radost.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články