Menu
Úvod  › 

Co vám v létě může zvednout náladu?

Je horké léto, nebe nemá jediný mráček, sluneční paprsky rozpalují vaší pokožku, ulice jsou plné lidí v kloboucích a letních svršcích, hodnoty na teploměru nezastavitelně stoupají a vy máte náladu pod psa. Tváříte se jako přejetá škeble, do ničeho se nemůžete nadchnout a vůbec si příjemné letní měsíce neužíváte. Místo toho posedáváte doma na sedačce v obýváku před televizí nebo se schováváte někde ve stínu a snažíte se splynout s okolím. Není to tak trochu škoda? Léto je tu jen jednou v roce a byl by doslova hřích si ho neužít! Naštěstí víme, co vám v létě může zvednout náladu ? tak se nechte inspirovat následujícími řádky!

Co vám v létě může zvednout náladu, aneb úsměv 3, 2, 1 teď!

Být v létě bez nálady a chuti pustit se do čehokoli je na nic. Posedávat doma u seriálu, který běží již pátou sezonu po sobě a ládovat do sebe jeden pytlík brambůrků za druhým jen proto, že se nudíte a je vám ouvej, rozhodně není to nejlepší. Potřebujete zvednout náladu? Řekneme vám, jak na to!

1.Dejte si pořádný kopec zmrzliny!

V horkém létě, kdy jsou sluneční paprsky skutečně nekompromisní a spalují vás na každém kroku, není opravdu nic lepšího, než si dopřát pořádný kopec osvěžující zmrzliny. Výhodou je, že v letní sezoně potkáte zmrzlinové stánky doslova na každém kroku a výběr chutných příchutí je natolik pestrý, že si na své přijdou i ty nejmlsnější jazýčky. Zapomeňte na svou dietu a hoďte za hlavu fakt, že cukry považujete za své úhlavní nepřátele a zahřešte si!

2.Poslechněte si letní hit

Každé léto dá vzniknout letnímu hitu, který následně můžete slyšet ve všech rádiích, obchodech, na benzinových pumpách nebo si jej můžete pustit na internetu. Rok co rok je to jedna písnička, jejímž úkolem je zvednout lidem náladu a naladit je na tu pravou letní vlnu plnou zábavy a užívání si. Jestliže máte náladu pod psa, zkuste si poslechnout, jaký hit vládne letošnímu létu, nebo se klidně nostalgicky vraťte k hitům předešlých letních sezon!

3.Zaflirtujte si!

Flirtování k létu patří asi jako voda a prosluněné pláže. Kdo se nudí nebo má špatnou náladu a je single, ten by se měl hodit do gala a vyrazit vstříc novým známostem a pokušení. Na letních flirtech nebo známostech na jednu noc nic není, máte-li na to povahu a samozřejmě i odvahu! Netrucujte doma na zadku a běžte se bavit do klubu nebo k vodě, kde se to nezadanými lidmi se stejným zájmem jako vy jen hemží. Uvidíte, že vás flirtování bude bavit, zvedne vám náladu a dodá i na sebevědomí!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články