Menu

Dárky

Hledáte zajímavé a originální dárky, jež vykouzlí úsměv na tváři obdarovaného? Pak jste zde správně. Výběr dárků není mnohdy zrovna jednoduchý, a proto Vám přinášíme i řadu nejrůznějších tipů na dárky pro Vaše blízké či známe. Vybírat tak můžete z nejrůznějších produktů, služeb či zážitků. Výběr dárků nebyl nikdy jednodušší a příjemnější.

Vhodně zvolený dárek je základem úspěchu

Každý z nás si dovede představit chaotické vánoční období, kdy přemýšlí nad tím, komu koupit jaký dárek, čas se rychle krátí a my máme doma pouze pár kousků. I z toho důvodu jsme se rozhodli, přinášet Vám tipy na jedinečné dárky, které zaujmou. Najdete zde dárky tak nejen vánoční, ale samozřejmě i takové, jež jsou vhodné k narozeninám či jmeninám. Nezapomínáme ani na výročí či nejrůznější významné události v životě každého z nás, jakými může být například svatba či narození dítěte.

Dárky pro každého

Dárky zde vyberete prakticky pro každého, a to bez rozdílu pohlaví či věku. Vyberte rodičům, prarodičům, sourozencům, přátelům či drahým polovičkám dárky, které je osloví. Pokud si nejste jisti výběrem, není nic jednoduššího, než si prostudovat nabídku či naše tipy a výběr pro Vás bude mnohem snazší.

Originalita se cení

Při nákupu dárku se nebojte být originální. Každý z nás je zvyklí na praktické dárky, ale nějakým originálním dokážeme naše blízké velmi mile překvapit a věřte, že takový dárek více ocení. Navíc je také vidět, že jsme si s jeho výběrem dali rovněž záležet a nekoupili jsme první věc, která nám padla do oka. Nebojte se proto experimentovat! Následně se přesvědčíte, že se to v daném případě vyplatí.

Samozřejmě budeme rádi, pokud se Vám podaří zakoupit dárek, který vykouzlí úsměv. Vaše spokojenost je i naše spokojenost. Proto věříme, že si Vaši blízcí jedinečné dárky zamilují. Neváhejte o prohlédněte si tuto kategorii jež Vám pomůže s nákupem těch nejbáječnějších dárků.

Zajímá vás, v jakých situacích si obléci pánské vesty? Rádi vám odpovíme

Zvažujete zakoupení pánské vesty, ale vlastně nevíte, kdy je ta správná příležitost si ji obléci? Jasně, společenskou vestu si vezmete k obleku na ples, rybářskou naplníte olůvky, háčky a návnadami a vyrazíte k řece, a reflexní vestičku si nasadíte před tím, než vylezete z auta kvůli výměně prázdné pneumatiky. My se tu dnes ale bavíme o trendy pánských vestách, jež jsou otázkou poslední módy. Podívejte se s námi, pro které příležitosti jsou jako stvořené.

Inspirace na vánoční dárky na poslední chvíli bez stresu

Zbývá pár dní nebo dokonce hodin do Štědrého dne a vy začínáte řešit vánoční nákupy až teď. Přesto je stále možné sehnat dárky, které se vejdou do vašeho rozpočtu a stihnout to včas. Přečtěte si následující rady, vezměte s sebou seznam a vyrazte do obchodu.

Tipy na dárky pro ženy

Vybírat dárky ne někdy docela tvrdý oříšek. Zvlášť muži z toho dělají vědu, protože si myslí, že jsou ženy náročné a jediné po čem touží, je prstýnek s diamantem. Pánové ? mýlíte se. Není to prstýnek s diamantem, ale diamanty a k tomu ještě i náušnice a náhrdelník. No a konec legrace. Teď vážně. Ještě stále netušíte, čím té své myšce udělat radost?

Tipy na dárky pro něj

Vánoce pomalu za dveřmi a ještě nemáte pro svého miláčka koupený dárek? Tak šup, šup, ať to stihnete. Pokud se vám nechce prodírat davy nakupujících posedlých vánoční horečkou, pak nezbývá než online nákupy. Dnes jde o běžnou praxi a ušetří vám to moře času i nervování. Leda, že nakupování zbožňujete a spojíte i s něčím příjemným. Nicméně, co vybrat? Nechte se inspirovat dnešním článkem.

3 druhy dárků pro muže: Konečně najdete ten pravý

Každá žena se před Vánocemi hroutí, když si představí, kolik dárků pro muže musí vymyslet. Ono je totiž mnohem snadnější vybírat dárek pro kamarádky, maminky a sestry, ale pro ty muže ne a ne vymyslet něco originálního. Nebojte se, s námi to zvládnete!

Na jaké dárky si dát pozor?!

Přemýšlíš nad dárkem k Vánocům, ale bojíš se, že uděláš krok vedle? V tomto článku se dozvíš nejčastější přešlapy a dárky, které tvoji ženu (možná) nepotěší.

Tipy na dárky pro ni!

Blíží se nám Vánoce a ty nemáš zdání, co bys své přítelkyni/manželce (nebo třeba sestře či mamce) mohl dát pod stromečkem?

Tipy na dárky pro něj!

Vánoce už jsou za dveřmi a ty začínáš uvažovat nad tím, co svému drahému (nebo třeba bráchovi a taťkovi) koupíš. Máš pocit, že všechno má a nic nepotřebuje? Omyl, vždycky se něco najde!

Tipy na dárky k výročí svatby

Každé výročí je v podstatě den, který je výjimečný, protože se něco přesně v tento den událo před rokem, dvěma či deseti. V dnešním článku je tímto významným dnem výročí svatby. Na takový den se určitě nezapomíná. Oba manželé si vzájemně připomenou den, kdy si řekli své ANO. Je vhodné se zamyslet nad tím, jaký dárek je vhodný na svatbě stříbrné, zlaté či diamantové.

Příliš mnoho vánočních dárků? Kazíte své děti!

Chcete jim pod stromeček dopřát co nejvíc dárků? Jenže tato snaha se vám může pořádně vymstít. Odborníci tvrdí, že pokud budou vaše děti dostávat příliš mnoho vánočních dárků, zaděláváte jim do budoucna na problémy s gamblerstvím, konflikty v partnerských vztazích a všeobecné nespokojenost.

Jaké dárky se hodí pro ženu?
Rozmazlování dárky: Kolik jich dostanou vaše děti?
Jak si ulehčit nákup vánočních dárků?
5 tipů pro nejlepší dárky na poslední chvíli
Vánoční test: Kdo nosí dárky ve světě?
Dárky pro ženy, se kterými nešlápnete vedle
5 žhavých tipů na vánoční dárky pro děti
Vánoční inspirace: Dárky, které muži chtějí
Vánoční inspirace: Dárky, které potěší ženy
Dárky pro ženy, které budou mít úspěch
Tipy na dárky, které muži ocení
5 vánočních dárků na poslední chvíli
Tipy na vánoční dárky pro ni
Top vánoční dárky pro děti roku 2011
Nejhorší vánoční dárky pro ni
Nejhorší vánoční dárky pro něj
Originální vánoční dárky pro ni
Originální vánoční dárky pro něho
Pro muže: Jaké dárky jí koupit k Valentýnu
Tipy na vánoční dárky
40 tipů na nejlevnější dárky
Nákup vánočních dárků: Šetřící tipy
10 nejhorších dárků pro ženu
Nejhorší vánoční dárky pro něj
Nejhorší vánoční dárky pro ni
Tipy na vánoční dárky pro něj