Menu
Úvod  › 

Co na vás muži nesnášejí

Budete se divit, ale nemá to nic společného s vaší celulitidou nebo malými prsy. Sestavili jsme pro vás seznam věcí, které muži skutečně nemají rádi. Víte, které to jsou?

Trápíte se tím, že jste přibrala, že máte větší zadek s nehezkými dolíčky, brýle a křivé zuby. Jenže ve skutečnosti jsou právě tohle věci, kterých si muži příliš nevšímají a nepovažují je za nijak podstatné. Zato existují jiné věci, které je dokáží vytočit k nepříčetnosti, nebo vás kvůli nim dokonce opustí. Požádali jsme padesát mužů, aby nám řekli, co na ženách nesnášejí. Deset nejčastěji zmiňovaných věcí vám teď předkládáme.

1. Nesebevědomí

"Úplně nenávidím, když se mě moje přítelkyně pořád dokola ptá, jak vypadá a když ji pětkrát pochválím, uzavře to s tím, že stejně ví, že jí to nesluší," řekl nám třiadvacetiletý Petr. "Chápu, že se chce ujistit, ale jedna otázka by úplně stačila a navíc ji stejně nikdy nepřesvědčím, že mi připadá nádherná. Je to dost únavné." Nedostatek sebevědomí, neustálé podceňování se kombinované s ukňouraností se v našem miniprůzkumu objevovaly překvapivě často. Muži se shodovali na tom, že nic není tak sexy jako zdravě sebevědomá žena, která zná svou cenu.

2. Infantilita

"Nic na světě nedokáže zkazit erotickou atmosféru tak jako šišlající žena. Proboha, holky, přestaňte se stylizovat do role čtyřleté holčičky, stejně vám to nikdo neuvěří a bohužel to není ani roztomilé," tvrdí osmadvacetiletý Michal. Snažíte se ho okouzlit hrou na rozverného diblíka? Víc než šedesát procent mužů se shodlo, že tohle skutečně není ta správná cesta.

3. Předstíraná hloupost

"Může mě vzít čert, když se ze mě moje manželka snaží udělat blbce a předstírá, že je vlastně hrozně hloupoučká. Obvykle to začne aplikovat, když něco rozbije, nebo se jí to nechce dělat. Naposledy mi tvrdila, že je moc hloupá na to, aby si zapamatovala cestu do servisu, kde jsme byli už asi třicetkrát a odvezla tam naše auto," rozčiloval se jednatřicetiletý Jirka. Pokud si myslíte, že svou hranou hloupostí zvednete jeho sebevědomí a povzbudíte mužnost, měla byste vědět, že víc než čtyřicet procent mužů vás odhalí a bude vás za to nesnášet.

4. Chladný sex

"Moje bývalá byla v posteli úplně dřevěná. Ať jsem dělal, co chtěl, maximum, co jsem z ní byl schopný dostat, bylo nepatrné zavzdychání do polštáře," vzpomíná dvaadvacetiletý Honza. "Nikdy mi neřekla, co by vlastně chtěla, co jí dělá dobře a co ne. Bylo to dost hrozný." Je potřeba k tomu něco dodávat? Snad jen, že na pasivní a chladný sex si stěžovalo téměř sedmdesát procent dotázaných.

5. Pomluvy

"Svou přítelkyni mám opravdu rád, ale nesnáším, když začne pomlouvat. Nevadí mi takovéto nevinné vyměňování drbů, kdo s kým a podobně. Nechápu ale pomlouvání ostatních, když jim to navíc ani není schopná říct do očí. Hrozně se tak přede mnou shazuje," uvedl při průzkumu třiadvacetiletý Michal. Přestaňte pomlouvat a kritizovat před svým partnerem, pokud si bez toho nedokážete svůj život představit, počkejte s tím na kamarádku.

6. Vulgarita

"Se svou bývalou jsem se rozešel mimo jiné i proto, že mluvila jako dlaždič," říká pětadvacetiletý Robert. "Byla to křehká blondýnky, ale když začala mluvit, myslel jsem, že se propadnu studem." Ať se vám to líbí nebo ne, vaše matka měla pravdu, když vám říkala, že se máte chovat jako dáma. Vulgární mluva vadila téměř polovině mužů.

7. Alkohol

"Nedokáži se představit nic horšího a odpudivějšího, než je ožralá holka," uvádí jednadvacetiletý David. "Nevadí mi, když holka pije alkohol, ale musí vědět, kde je její míra a nezlískat se do stavu, kdy neví, co dělá." Opilost ženy připadala neomluvitelná a odporná téměř osmdesáti procentům dotázaných.

8. Lenost

"Pracuji jako manažer v jedné velké firmě a moje přítelkyně ještě studuje," říká devětadvacetiletý Viktor. "Většinu dne tráví doma a nechápu, proč by tedy například nemohla alespoň umýt nádobí. Docela dost mi vadí, když se vrátím po těžkém dnu večer do bytu, kde není pro nepořádek ani kam šlápnout a ona leží u televize." Je zajímavé, že dotázaní muži většinou nelpěli na domácích pracích, ale nebyli schopní tolerovat ženu, která má očividně spousty volného času a přesto nic nedělá.

9. Nesamostatnost

"Jen jednou jsem chodil se ženou, která neměla vůbec žádné zájmy a jejím hlavním koníčkem jsem byl já. Bylo to tak děsné, že už to nehodlám nikdy opakovat," řekl nám čtyřiadvacetiletý Radek. Víc než šedesát procent dotázaných mužů se shodlo na tom, že největším afrodiziakem je žena, která má spoustu zájmů, je samostatná a nevisí na svém partnerovi.

10. Vypočítavost

"Nemyslím si, že jsem nějaký lakomec, ale když poznám, že přítelkyně už předem kalkuluje s mými penězi, je konec," konstatoval šestadvacetiletý Mirek. Mužům, podle jejich vyjádření, nevadí, když za vás mají občas zaplatit, rádi vám kupují dárky, ale musíte to nechat na jejich vlastní aktivitě a nepovažovat to za automatické.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články