Menu
Úvod  › 

Typy žen, které muži nemohou vystát!

Oficiální typologie žen neexistuje, ale muži už si dokázali najít pojmenování pro některé typy. V tomto článku se dozvíš o těch nejčastějších, které muži nemohou a ani nechtějí vystát, protože jim jistým způsobem vadí a otravují je.

Typ příliš dětská - Tento typ se vyznačuje tričkem Hello Kitty a infantilním hihňáním. Nic se nemá přehánět. Jestliže ujíždíš na pohádkách a pořídíš si tričko s princeznou, je to tvoje věc. Ale nauč se takové kousky oblečení nosit v takové kombinaci, že to bude vypadat stylově, ne směšně. Vyvarovat by ses měla i puberťáckému ječení a hlasitému řechtání. Chovej se jako dáma, ne jako dítě.

Typ ufňukaná frfňa - Tyto ženy nosí podpatečky i do lesa a poté fňukají, že na ně vlezl mravenec. Takové paničky se hodí leda tak jako ozdoba po boku obchodního ředitele na nějakých důležitých schůzkách, ale ve skutečném životě jsou nepoužitelné. Zkus se trošku odvázat, neboj se trochy špíny a přírody.

Typ beauty guru - Holky tohoto typu na sobě nosí obrovskou tunu make upu, stíny mají až k obočí a tvářenku jako Marfušky. Každý máme své zájmy, ty máš kosmetiku. Ale nic by se nemělo přehánět. Někdy je méně více. Muž se nechce leknout, až tě jednoho dne uvidí po ránu nebo na bazéně.

Typ roztahovačka - Je známo, že již dala každému muži ve městě. A komu ještě nedala, na toho se chystá. Nikdy není dobré mít takovou pověst. Copak by tě mohl brát někdo vážně, když by viděl, že roztahuješ nohy na potkání? Važ si svého těla a sama sebe. Pečlivě si vybírej, s kým půjdeš do postele, abys později nelitovala.

Typ "tak chytrá, až tě to vyděsí" - Určitě už si viděla kolikrát ve filmu ty nadměrně chytré ženy, které muže unudily k smrti. Mlely a mlely do nich chytrý fakty, až je ani nepustily ke slovu. Zpomal trochu a buď uvolněná.

Typ hloupoučká - Tento typ snad ani nepotřebuje komentář. Je to žena, která nepochopí sarkasmus ani vtipy. Nedokáže si ze sebe udělat srandu. Nemá emoční inteligenci. No muži ji rádi využívají. Řeknou si, že je hezká, že s ní klidně skočí do postele, ale za ženu by si ji nevzali.

Typ nedobytná - Možná, že je ještě stále panna. Čeká na svého vysněného prince a do té doby nikomu nedovolí, aby se jí dostal pod sukni. Nic o sobě neřekne, na rande nepůjde... S takovou nakonec ztrácejí nervy.

Typ chudinka - Neustále se lituje a stěžuje si. Celému městu vykládá, co hrozného ji v životě potkalo. Pořád je ubrečená a potřebuje, aby v očích všech byla ta největší chudinka. Přitom většina problémů je vymyšlená. Najde se ještě spousta typů. Tohle byly extrémy, samozřejmě to v praxi nemusí být až tak žhavé! Ale třeba tě to inspiruje, jak by ses rozhodně neměla chovat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články