Menu
Úvod  › 

V čem se skrývají mužské nejistoty? Pánové, přiznejte se!

Nejistota v sexu? Ačkoli si drtivá většina žen myslí, že muže žádné obavy při milostném aktu netrápí, opak je v mnoha případech pravdou. I pánové totiž zažívají pocity strachu, nervozity a nejistoty ? i když to na sobě možná nedávají znát. Ačkoli se traduje představa, že muži si se sexem nelámou hlavou a nedělají okolo něho žádné tyjátry, v jejich hlavách se odehrávají neskutečné emoce: jsem dobrý? Jsem dost přitažlivý? Líbí se jí to? Pánové, je čas vyložit karty na stůl a otevřeně přiznat, z čeho máte v sexu největší obavy!

Podám dostatečný výkon?

Ještě ani nemusíte mít dole kalhoty a už vám hlavou víří myšlenky týkající se vašeho výkonu. Žádný muž by otevřeně nepřiznal obavy z toho, že nedokáže svou sexuální partnerku uspokojit a podat před ní ten nejlepší výkon. Další známou nejistotou je fakt, zda bude váš parťák připraven k akci. Někdy zkrátka nejde poručit a váš přítel se jednoduše nezvedne na povel.

Budou jí stačit moje míry?

Že si pánové na velikosti svého nádobíčka zakládají je dávno známý fakt. Nelze se proto divit další jejich obavě a to obavě z partnerčiny reakce. Asi každého chlapa by srazilo na kolena, pokud by se před ženou svlékl a ta se nad velikostí jeho chlouby začala smát - znáte přeci mužské ego. Navíc pánské vybavení je na rozdíl od toho ženského ihned vidět a muži tak jdou se zbožím přímo na trh.

Bude se jí to se mnou líbit?

Nemyslete si - i muži mají strach, zda své sexuální partnerce budou v sexu stačit. Jestliže i vy během aktu přemýšlíte, zda se jí vaše dotyky líbí, zda jí hladíte na těch správných místech a zda si o vás náhodou neříká, že jste nezkušený nešika, pak věřte, že podobné myšlenky se i během sexu honí hlavou drtivé většině mužů.

Jak jí mám říct, že na to nemám chuť?

Když žena odmítne sex se slovy, že jí bolí hlava, nepřijde na tom mužům vůbec nic špatného. Ovšem jakmile by s podobnou frází vyrukoval chlap, pak už by to byl důvod k zamyšlení a spekulacím, co že se jako děje. Možná i vám někdy nebylo dobře, neměli jste náladu nebo se vám jednoduše do žádného sbližování nechtělo. Jenže jste nevěděli, jak to své partnerce říci, aby na vás nekoukala jako na blázna. Pánové, i vy se musíte naučit říci v sexu ne...

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články