Menu
Úvod  › 

5 tipů jak mít úspěch u žen

Přemýšlíte, jak zapůsobit na ženu a být její rytíř v blýskavé zbroji? Nezapomínejte, že zde platí zcela jednoduché pravidlo: v jednoduchosti spočívá kouzlo. Mnoho mužů si příliš láme hlavu nad tím, jak udělat svou partnerku spokojenou. K nohám ji snáší drahé dary, snaží se lichotit a zavděčit. Nic z toho na ženy neplatí. Mnohdy si pánové kladou otázku, proč ženy tolik milují některé ?prevíty?. Inu proto, že dobře vědí, co žena potřebuje. Je to pozornost, úcta, respekt, uznání.

Všeho moc škodí

Znáte tu písničku, jak se v ní praví, že v lásce vyhrává ten, kdo má rád míň? Ne, že bychom vás nabádali, abyste neměli svou partnerku rádi. Važte si jí, milujte ji, hýčkejte, ale nedělejte ze sebe osla. Nechce si ve vztahu, vždy prostor i sami pro sebe. Mějte své koníčky, přátelé a nedovolte, ať se z vás stane podpantoflák.

Zdroj:Úspěch u žen

Sebevědomí

Jestli ženy něco opravdu přitahuje, pak jsou to sebevědomí muži. Zdravě sebevědomý muž si je vědom svých předností a rozhodně nemusí být žádný model. Patrně už jste si položili otázku, co ta kočka vidí na tom pupkáči s prořídlými vlasy? Patrně ji oslnilo to, že si ten muž věří, působí silným a důvěryhodným dojmem. Sebevědomí je něco, co se nedá koupit ani napodobit.

Hodný prevít

Být prevít neznamená být lhář, podvodník a nevěrník. Prevítem se myslí muž, který vyzařuje přirozenou autoritu (nepleťte si strach a plnou pusu keců s autoritou). Opět je to něco, co souvisí se sebevědomím. Nad některými dnešními muži by jeden zaplakal. To, že si někdo nechá vytetovat na záda lebku či nápis respekt, ještě neznamená, že jde o drsňáka a prevíta v pravém slova smyslu. Ženy milují "hodné prevíty", kteří jsou sexy, ale umí se chovat. Nicméně tu a tam neškodně zavtipkují s prodavačkou, sousedkou apod. Není potřeba přemrštěně v partnerce vzbuzovat žárlivost, ale trochu kořeníčka na škodu určitě není.

Umění vyslechnout

Ženy potřebují neustále štěbetat a něco rozebírat. Pokud se umí muž stát jedním velkým uchem, pak má vyhráno. Jestli ženy o něco nestojí, pak je to poskytování rad, jestliže si ovšem o radu přímo samy neřeknou. Jinak stačí jen poslouchat, ale pozor...občas vás zkontroluje, zda ji vnímáte, takže to raději nepouštějte hned druhým uchem ven.

Projevy lásky

Říkat 5x denně miluji tě, by mohlo způsobit, že partnerka dostane z přemíry tolika sladkého cukrovku. Bohatě vystačí napsat ráno SMS s přáním pěkného dne, nabídnout svou mikinu, když se bude třást zimou, zeptat se, jaký měla den, co by si přála dělat o víkendu apod. Zkrátka taková ta normální péče, kdy se o ní zajímáte a chybět nesmí i objetí a polibek.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články