Menu
Úvod  › 

Nejcitlivější mužská témata, kterým je lepší se vyhnout

Ačkoliv se to nezdá i pánové mají city?Proto nezapomínejme, že stejně jako ženy jsou choulostivé na některá témata, tak i pro muže mohou být některá nevhodně zvolená témata kamenem úrazu. Dřív, než tedy vypustíme něco z úst, popřemýšlejme, zda se nejedná o jedno z citlivých témat, která by měla zůstat tabu. Zkrátka a dobře ? nedrážděme kobru bosou nohou.

Pýcha

Patrně nikoho nepřekvapí, že do kategorie "tabu" patří mužská pýcha. Dotknout se jí je opravdu, jako šlápnout do vosího hnízda. Samozřejmě se jedná o rozhovor na téma pánská chlouba - šířka, délka, doba erekce, vyvrcholení a tak podobně. Pokud se vyloženě nejedná o zdravotní problém, který je potřeba probrat, pak raději držte pusu, pokud to nebude ovšem jen samá chvála. Vám by se také nelíbilo, kdyby váš partner chtěl srovnávat prsa vaše a své ex přítelkyně. Ani v největším amoku zlosti nepožívejte na jeho "kámoše v rozkroku" hanlivé výroky.

Matka

Tak tady hodně záleží na tom, jaké má partner rodinné vztahy, ale předpokládáme, že dobré. Nikdy si neberte na paškál jeho matku či jiného člena rodiny. Každý nějak vyrostl a byl vychován. I kdyby to byla ta největší semetrika - dala mu život. Bez ní by nebyl ani váš miláček. Tudíž pečlivě zvažte každé slovo, které vypustíte z úst. Mohlo by se vám to vrátit, jako bumerang.

Ex partner

Jestli něco chlap nesnáší (ostatně to i žena), tak je to téma ex partner. O to hůř, pokud dojde na srovnávání. Bývalý je bývalý z nějakého důvodu. Tudíž se k tomu už nevracejte a ať vás ani nenapadne kopírovat rodinu Smolíkových - Že jsem si raději nevzala Pištu Hufnágla!

Úspěch

Vydělám více než ty...Peníze jsou ve vztazích kamenem úrazu a nejen mezi životními partnery. Pokud máte skutečně pocit, že na vás parazituje, řekněte to na rovinu, ale ne urážkami a oklikami. Jestliže však víte, že pouze prožívá špatné období, můžete mu ještě více ublížit. Promluvte si v soukromí, ale ne před dalšími lidmi. Na toto téma pozor, lehce podkopnete jeho mužské ego, to se jen těžko rozdýchává a zapomíná. Nicméně sama nejlépe víte, koho máte po svém boku.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články