Menu
Úvod  › 

Chcete být pro partnerku atraktivní? Těmto chybám se vyhněte

Témat, co muži zbožňují na ženách, najdete na internetu přehršel. Ovšem otázkou zůstává, co se naopak líbí ženám na mužích. Ženy jsou odjakživa krapet komplikovanější bytosti, než muži, s tím souvisí i názory na ideálního partnera. Důvody, proč se ženám někteří muži líbí a jiní ne, se v průběhu života mění stejně, jako tvar poprsí, bude-li řeč o přírodních ňadrech.

Proto nemůže na dvacítku platit totéž, co platí na třicátnici nebo čtyřicátnici. Chcete-li svůj objekt zájmu oslovit, zamyslete se nad tím, s jakým typem ženy máte tu čest. Nejen, co se věku týče, ale jak se chová, jak se obléká, s jakým typem lidí se nejčastěji stýká. Co se fyzického vzhledu týče, vám příliš neporadíme, protože zatímco jedné mohou imponovat blonďáci, druhé snědí kluci s opálenýma očima. Některou osloví drsný týpek v džínách, jinou zase elegán v obleku. Přesto nemusí být složité potencionální partnerku ohromit.

Zdroj:Těmto chybám se vyhněte

Ženy ve dvaceti

Mladým ženám se většinou líbí vizuálně zajímaví jedinci. Přestože můžete slýchat, že vzhled není to podstatné, opak je pravdou. Mohou za to celebrity, jako jsou herci a zpěváci, sportovci a jiné módní ikony. To neznamená, že takové slečně stačí pouze vzhled, ale rozhodně zde upravenost a zajímavost hraje hlavní roli. Je-li vám něco přes dvacet a hodláte randit se slečnami vašeho věku, pak jsou to hadříky, parfémy, bohatá slovní zásoba, kouzlo osobnosti.

Ženy ve třiceti

Tyto ženy mají většinou dobu největších kotrmelců za sebou. Prošly si horské stezky, demonstrace, mítinky a odhodily naivní představy o princi na bílém koni. Taková žena už ví, že pokud chce splašit prince na bílém koni, musí sama jezdit v červeném Porsche. Nechcete-li si utrhnout ostudu, nemazejte těmto dámám med kolem pusy. Snadno prohlédnou laciné triky.

Ženy ve čtyřiceti a starší

U těchto žen si dejte pozor při konverzaci na časté - JÁ. Tyto ženy zpozorní a je to pro ně varovný signál. Ideálně je používat MY. Rovněž se nesnažte opít je rohlíkem. Pokud se jedná o sebevědomou dámu, nepotřebuje slyšet, jak úchvatné má oči a ještě úchvatnější výstřih. Tím se akorát znemožníte. Ona dobře zná za ty léta své přednosti.

Samozřejmě, že každá žena má ráda, když jí muž složí poklonu, ale nesmí to být křečovitá a laciná poklona. Žena ve čtyřiceti a výše nepadne na zadek před svalnatým kolouchem, jak si mnozí myslí. Ví, že i muži v padesáti mohou vypadat skvěle, pokud se udržují a sportují, navíc se na rozdíl od mladých mužů umí chovat i v divadle.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články