Menu
Úvod  › 

Čím ji dostanete: Věci, které ženy chtějí

Ženy jsou zkrátka jiný živočišný druh s neukojitelnou touhou po romantice. Pokud ji chcete sbalit, potěšit, nebo si vyžehlit průšvih, vyberte cokoli z následujícího seznamu a nemůžete minout. Jen si nechte pro sebe, co si o podobných akcích myslíte.

1. Kupte jí lístky. Lístky na koncert její oblíbené skupiny, do divadla, nebo do opery (pozor, opera ale vyžaduje mimořádnou duševní odolnost) zaberou vždy a na každou.

2. Vezměte jí na romantický víkend. Zamluvte pokoj pro dva v zapadlém hotelu (pokud se bude v hotelu nacházet i vířivka, máte cenné body navíc) a připravte si zásobu žhavých vyznání. Odměnou vám bude víkend plný sexu.

3. Pozvěte ji na večeři do lepší restaurace. Překonejte se a vyberte takovou, kam se můžete formálněji obléci. Bude si připadat jako filmová hvězda.

4. Kupte ji šperk. Finančně náročná, ale stoprocentně účinná metoda, jak rozehřát i tu nejtvrdší ledovou královnu.

5. Připravte pro vás dva romantickou koupel. Stačí vám k tomu dostatek pěny do koupele a hromada svíček, které rozestavíte po koupelně.

6. Doneste jí snídani do postele. Nemusíte se děsit, nikdo od vás neočekává kulinářské orgie, vaší partnerku rozněžní i míchaná vajíčka.

7. Pošlete jí květiny do práce. Je potřeba k tomu něco dodávat?

8. Kupte jí svůdné spodní prádlo. Logicky je lepší vybrat takové, které vzrušuje i vás. Pozor ale na latexové, prostříhané prádlo či sexy oblečky ala zdravotní sestřička; není hloupá a okamžitě ji dojde, že spíš než dárek pro ni jsou dárkem pro vás.

9. Udělejte pro ni piknik v parku nebo lese.

10. Znovu zinscenujte vaši první schůzku. Ano, je to úchylné. Ano, ženy to zbožňují. Ano, i ta vaše.

11. Udělte koláž z vašich společných fotek a nějak nápaditě jí ji darujte.

12. Nabídněte jí masáž a ramen po těžkém dni v práci.

13. Vlezte si k ní ráno do sprchy a umyjte jí vlasy.

14. Pozvěte jí na noční procházku a zírejte společně na hvězdy. Pokud byste byli čistě náhodou schopni pojmenovat nějaké souhvězdí, další body pro vás.

15. Pošlete jí zamilovanou smsku nebo jí nahrajte vyznání na záznamník.

16. Zamluvte (a samozřejmě nejlépe i zaplaťte) společnou dovolenou.

17. Tohle je síla, ale kupodivu to zabírá: Sepište seznam důvodů, proč jí milujete a předejte jí ho.

18. Pozvěte jí na "eurovíkend." Nezruinujete se tak jako při koupi dovolené a ona bude na váš víkend v Paříži nebo Říme vzpomínat ještě dalších deset let.

19. Vypravte se společně k řece krmit kachny a labutě. Nevěřili byste, jak bohatě se vám investice do deseti rohlíků, které jim společně rozdrobíte, vrátí.

20. Kupte jí krabičku luxusních bonbonů nebo čokolády a nenápadně jí ji strčte do kabelky, aby jí objevila v práci.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články