Menu

Zamilovanost

Vzhledem k tomu, že láska kvete v každém věku, se do této rubriky nemůžete nezamilovat. Co v ní najdete? Články jak jinak než o lásce a zamilovanosti. „Jak poznáte, že se do vás muž zamiloval? Jaká gesta ukazují na zamilovanost u ženy? Je láska hlavní ingrediencí dokonalého manželství? Proč partnerský vztah tak často zkazí nevěra? Kdy už lze nevěru za nevěru považovat? Jak se i po letech do partnera znovu zamilovat? Kde hledat lásku, když jste single? Kdy je načase vztah ukončit? Může láska kvést i na pracovišti? Jak poznat, že ho opravdu milujete?…" Tohle vše a mnohem více se dozvíte právě tady. A vzhledem k tomu, že láska je všude kolem vás, je zamilovanost téma více než aktuální.

Zamilovanost má mnoho tváří

Přitom nemusí jít přímo o zamilovanost k partnerovi opačného pohlaví. Zamilovat se můžete i do jiných věcí. Ženy nejčastěji do kabelky, pánové do silných automobilů. Milovat můžete své děti, rodiče, kamarádku. A právě proto zde najdete nejen rady pro udržení vztahu, nýbrž i tipy na romantické výlety, lákavé produkty a věci, které vám zpříjemní den. Zkrátka a dobře inspiraci pro vás i vaše blízké.

Témata, ke kterým máte blízko

Se všemi tvrzeními určitě nemusíte a nejspíš ani nebudete souhlasit. Vždyť co člověk, to názor. Leccos se ale dozvíte, získáte zajímavé tipy a máme za to, že u mnohých článků s námi budete přikyvovat. Ať tak či tak, doufáme, že se s radostí budete pouštět do dalších řádků a pokaždé se budete těšit na nový článek.

Tak nezapomeňte do této rubriky čas od času nahlédnout. Třeba když usednete k šálku horké kávy po perném dni v práci. Nebo těsně před tím, než zaklapnete notebook před spaním. Jistě už pro vás budeme mít připravený čerstvý článek. A pokud se vám bude líbit, řekněte o něm i vaší kamarádce. Společně ho pak v práci můžete prodiskutovat. Věříme, že tato rubrika vám zkrátí každou dlouhou chvíli a bude pro vás potěšením, ať už to s láskou či zamilovaností teď máte jakkoliv!

Důvody, proč si zamilovat crossbody kabelku

Každá žena má doma minimálně dvě kabelky. Je to nepostradatelná pomocnice, ať už vyrážíme na rande, do práce, na nákupy, do kina či nějaký večírek. Existují ženy, které mají nespočet kabelek a mezi nimi zaručeně najdete i crossbody kabelku. V čem jsou tyto kabelky tak výjimečné?

Může fungovat láska na pracovišti?

Ačkoliv se říká: co je v domě, není pro mě ? nejsou milostné vztahy na pracovišti ničím vzácným. Přestože je láska pozitivní záležitostí, na pracovišti je vystavená mnoha rizikům. Partneři vytvářejí jakousi samostatnou jednotku uprostřed týmu, a tím se samozřejmě zároveň i částečně z týmu vylučují.

Jak poznáš, že se do tebe zamiloval?!

Už je to nějaký ten pátek, co se znáte a tobě se moc líbí. Chtěla bys být více než jen kamarádka, ale co když to necítí stejně?

10 signálů, že jste stále zamilovaná do svého ex

Tvrdíte, že už je to dávno za vámi a vlastně už ho vůbec nepotřebujete. Jenže ve skutečnosti to může být úplně jinak, než se snažíte nalhat svému okolí i sama sobě. Možná, že vztahy se svým ex nemáte zdaleka tak vyřešené, jak si myslíte.

Láska je druh duševní choroby

Při zamilovanosti reaguje mozek stejně jako při duševní chorobě, láska je stejně návyková jako kokain a náš mozek nejvíc přitahují lidé, kteří voní stejně jako naši rodiče. Seznamte se s největšími absurditami zamilovanosti.

Nejčastější nevěra: Románek s kolegyní

Většina podvádějících si je jistá, že se na jejich nevěru nikdy nepřijde. Za nevěru je považován i polibek nebo sex po internetu a největší motivací je nedostatek sexu nebo citová deprivace. Seznamte se s výsledky velkého výzkumu o nevěře.

K úspěšnému manželství láska nestačí

Pokud se chcete vzít pouze z lásky, ještě to zvažte. Odborníci tvrdí, že pouze láska k úspěšnému manželství v žádném případě nestačí. Významnými faktory jsou například i věk či předchozí vztahové zkušenosti.

Románek s kolegou: Stojí za to riziko?

Vaše žhavé pohledy by mohly sloužit jako rozbuška a nejraději byste se na sebe vrhli. Problém je v tom, že on je váš kolega. Románek na pracovišti s sebou nese spoustu rizik a problémů, které byste měla zvážit, než do něj půjdete.