Menu
Úvod  › 

Jak se vyléčit z bolestivého rozchodu?

Rozchod bolí. Bolí každého a za každé situace. Dokáže srazit na kolena i toho nejsilnějšího z nás. Jedná se o složitou situaci, která je těžká jak pro toho, kdo kopačky dává, tak i proto toho, kdo je dostává ? zapomeňte tedy na předsudky, že ten, kdo se rozchází, nepociťuje negativní emoce. Vyrovnat se s rozchodem není úkol na deset minut. Jakmile přijdete o člověka, se kterým jste ušli kus společné cesty, pak vám může trvat hodně dlouho, než si zvyknete na jeho nepřítomnost. Jak se vyléčit z bolestivého rozchodu a dostat se co možná nejdříve zpátky do formy? Na to se společně podíváme v dnešním článku!

Nezadržujte slzy - i siláci pláčou!

Chce se vám brečet při každé vzpomínce na společné večery strávené u televize? Derou se vám krokodýlí slzy do očí při prohlížený starých fotografií, na kterých se oba tváříte tak šťastně? Natahujete každý večer, protože vaše postel je najednou tak prázdná? Pak klidně brečte! Plakat je zdravé a snižuje to bolest, kterou právě prožíváte. A jestli se bojíte, že slzy nikdy neustanou, pak se nebojte - jednoho dne to přejde!

Nebuďte sami!

Máte-li chuť sedět s kelímkem vanilkové zmrzliny sami na pohovce v obýváku a tak jako je tomu v amerických filmech se slzami v očích sledovat romantické slaďárny, pak na tento večerní program okamžitě zapomeňte. V porozchodové fázi jednoduše nemůžete být sami! Domluvte se s kamarády a běžte se bavit. Ve společnosti zapomenete na krvácející srdce a rázem vám bude mnohem lépe.

Vzpomínky zůstanou, ale suvenýry musí pryč!

Nikdo po vás nechce, abyste si bývalého partnera vymazali z hlavy úplně. Sedět ale nad krabicí věcí, které u vás dotyčný zanechal nebo které vám ho připomínají, rovněž není řešení. Vzpomínky vám nikdo nevezme, ale suvenýry - zapomenuté oblečení, darovaný plyšový medvídek, rámečky s fotkami - prostě musí pryč. Pamatujte: co oči nevidí, srdce nebolí!

Udělejte si radost!

Najednou máte spoustu volného času, který můžete využít tak, že si uděláte radost. Zajděte si do cukrárny na pořádný kus čokoládového dortu, objednejte se ke kadeřnici a dopřejte si nový účes nebo investujte našetřené peníze do dovolené a odjeďte si užívat. Zlomené srdce potřebuje rekonvalescenci, tak si udělejte radost. Bude to fajn!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články