Menu
Úvod  › 

Maličkosti, které ženy milují na mužích!

Ačkoliv jsme každá úplně jiná, jsou věci, které na mužích zbožňujeme všechny. Jsou to maličkosti, nepatrně detaily, skoro až blbosti, ale ženy se dokáží zamilovat i do těch nejprťavějších detailů.

Úsměv umí očarovat každou. Říká se, že nejkrásnějším doplňkem ženy je upřímný úsměv. To samé však platí i u mužů. Proto nepodceňuj péči o svůj chrup! Zářivý úsměv a rovné zuby jsou předpoklady k úspěchu. Navíc před každou schůzkou by ses měl postarat, aby tvůj dech byl svěží.

Uhrančivý pohled je omamující. V každé knížce s romantickým příběhem si pravděpodobně přečteš větu: "a pak se na mě podíval svýma nádhernýma očima, ten pohled mě okouzlil." Někdy ženě stačí jen jediný pohled a naprosto se namotá a zamiluje. Neuhýbej pohledem, zaměř se na ni jako lovec a nespusť ji z očí.

Svalnaté ruce se každopádně cení. Jako žena musím konstatovat, že miluji ten pocit, když mě obejmout jeho velké svalnaté ruce a já se tak můžu cítit v bezpečí a klidu. Tohle je to místo, kde chci zůstat napořád. Objímej, objímej a objímej! Ženy milují tyto intimní chvilky a nevinné doteky.

Pěkný zadek je základ. Myslíš si, že jen muži tlachají o tom, která baba má ten nejhezčí zadek? Omyl. I žena si všimne hezkého zadku, když před ní jde. Hezky obepnuté džíny dokáží zadek pěkně vytvarovat.

Mělo by být vidět, že mu jeho postava není ukradená. Ženy nepotřebují jen kulturisty a namakané frajírky, co tráví hodiny a hodiny v posilovně a jezením proteinových tyčinek, ale mělo by být vidět, že se o svou postavu/svůj zevnějšek staráš. Zajdi si občas zasportovat, nedovol pivnímu břichu, aby tě ovládlo. Vzhled sice není nejdůležitější, ale je velmi důležitý.

Každou ženu přitahuje jiná vůně. Je to jakýsi zákon přitažlivosti a záležitost chemických procesů. Samička a sameček se poznávají po čichu. Když sami sobě navzájem voní, vzniká láska. Dbej na používání deodorantu a parfému. Když si ke své partnerce lehneš čerstvě o osprchovaný a oholený, ucítí vůni muže, kterého miluje a ovládne ji touha po tobě.

Některé ženy ujíždí na upraveném vzhledu. Muži v obleku jsou prostě sexy! Ačkoliv máš rozcuchaný a neupravený účes, stačí, aby sis obléknul košili a klidně opět ležérní kalhoty a každá si z tebe sedne na zadek! Kombinace roztomilosti, elegance a zároveň neohrabanosti je vražedná.

Také je tu to "něco". To něco se nedá popsat. Je to sympatie, jiskra, charisma, přitažlivost a touha. Pokud to vesmírné něco chybí, není v tom láska. I přestože jsi super, líbíš se jí, má tě ráda, rozumíte si... ale když tam není to něco navíc, nic z toho nebude. S tím se člověk musí narodit. Rozhodně není třeba, aby ses měnil. Láska tvého života by tě měla milovat přesně takového, jaký jsi. Hlavně pamatuj, že nikdo není dokonalý, nikdo ani nemůže být dokonalý. Ale na každém je něco, co druhou polovičku bude nadpozemsky přitahovat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články