Menu
Úvod  › 

Které vlastnosti ženy na mužích nejvíce oceňují?

Nesuď knihu podle obalu ? říká jedno známé rčení, kterým bychom se měli řídit a více se tak zajímat o obsahovou stránku našeho protějšku. To nás vedlo k zamyšlení se nad otázkou: které vlastnosti ženy na mužích nejvíce oceňují? Je logické, že každá z nás od svého prince na bílém koni očekává něco jiného. Co tedy na mužích nejvíce milujeme? Co nás na opačném pohlaví nejvíce zajímá? Čím nás muži dokážou dostat do kolen? Nepokládejme si další otázky a místo toho se pojďme společně podívat, které vlastnosti ženy na mužích nejvíce oceňují!

Které vlastnosti ženy na mužích nejvíce oceňují - top 3!

Každá žena je jiná. Má jiné představy, jiné preference, jiné touhy, jiné požadavky. I na muže každá hledíme jinak, přesto jsou ale určité vlastnosti, které ženy obecně přitahují a muže, jenž jimi disponuje, tak v našich očích staví do role neodolatelné kořisti. A které vlastnosti ženy na mužích nejvíce oceňují? To vám prozradí následující řádky!

Opora a jistota

Každá žena v hloubi duše hledá prince na bílém koni, který jí schová pod svá ochranitelská křídla a stane se její největší oporou. Snad žádná z nás neodolá jejich snaze ochránit nás a pečovat o nás s maximální láskou. Zatímco pro ženy může být nepříjemnou překážkou protivný řidič autobusu, muž si s touto skutečností hravě poradí a svou drahou polovičku tak ochrání před nevrlými poznámkami. Mít v někom oporu a jistotu je pro nás ženy nedocenitelnou skutečností.

Smysl pro humor

Smysl pro humor je podle žen nejcennější vlastností, kterou může náš vyvolený muž disponovat. Nikdo nechce žít po boku věčně zamračeného obličeje, který nejenže nepochopí žádnou legraci, ale v žádném případě si neumí udělat srandu sám ze sebe. Mužský smysl pro humor je pro ženy jako magnet. Dokáže-li muž ustát problematickou situaci s úsměvem na rtech, pak v našich očích okamžitě stoupne o několik příček.

Sebevědomí

Jen málokterá žena byť pouhým pohledem zavadí o muže, který se v baru tiše krčí v koutě a nejradši by nebyl nikým viděn. Je-li muž zdravě sebevědomý, pak na ženském žebříčku dosahuje těch nejvyšších příček. Zdravé sebevědomí u mužů se prokazuje tím, že daný muž nepotřebuje neustálou chválu - je si totiž jistý sám sebou. Nejedna žena by potvrdila, že se s mužem překypujícím sebevědomím dokáže daleko více uvolnit.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články