Menu
Úvod  › 

Maličkosti, které od mužů neočekávej!

Ženy a muži - dvě rozdílná stvoření, která se sice občas škádlí a neshodnou, ale nedokázala by bez sebe žít. Takto nás stvořila příroda.

Já jsem pro tebe sepsala pár bodů plných činností, které bys rozhodně neměla brát jako samozřejmost a očekávat od muže! Je totiž dost možné, že se nedočkáš...

Muži si nepamatují data. Je dost pravděpodobné, že tvůj milý netuší zpaměti, kdy máš narozeniny ty, tvoje kočka a nebo tvoji rodiče. Stane se, že zapomene na týdenní, měsíční nebo tedy i roční slavení, že jste spolu. Ale proč se rozčilovat? Postačí, když mu to pár dní předem připomeneš, abyste se vyhnuli trapné situaci, když budeš čekat a on nebude chápat, oč se od něj žádá.

Muži si tolik nevšímají detailů jako ženy. My si všimneme i toho nejtitěrnějšího detailu na kamarádce (zhubla 0,56kg, jedna řasa ji stojí na stranu a má 1mm odrostu), tvůj muž pravděpodobně ale ne. Nepozná, že máš novou barvu vlasů, že jsi použila novou řasenku na objem nebo že máš novou halenku. Všiml by si zřejmě jen v případě, že bys šla na plastiku prsou. Každopádně tato nevšímavost má i své klady. Nemusíš být dokonale oholena a mít vždy krásně upravené nehty. A když budeš utrácet z vašeho společného účtu za nové hadry? Nevšimne si ani, že máš něco nového.

Nemají tolik dokonalou paměť. Muži jsou známí tím, že v paměti uchovávají jen to nejdůležitější. To je svoje jméno, bydliště a pak nějakých pár kouzel v počítačových hrách, popřípadě parametry auta. On si nevzpomene, že na jaře v roce 2013 řekl, že se mu zdá, že si ztloustla. Ty mu to ale samozřejmě nezapomeneš připomenout při jakékoliv hádce.

S muži musíš jednat na rovinu. Nestačí jim naznačovat a chodit všelijak oklikami okolo. Prostě ho bouchni papučí přes obličej a třeba to pochopí. Jednej upřímně a říkej vždy to, co si myslíš. Kdo se má vyznat v tom, že "jdi" znamená "v žádném případě nechoď"!

Muži neanalyzují každou větu a nezkoumají její pravdivost. Tento bod souvisí s předchozím. Když mu řekneš, že jsi v pohodě, že ti to nevadí, že nejsi naštvaná... nebude to dále rozebírat a uvěří ti, že mu říkáš vše tak, jak to je. Pak se s ním nebudeš bavit a on bude přemýšlet, co tak mohl udělat špatně.

Neočekávej, že se změní. Jestliže se jednou zamiluješ, musíš ho mít ráda takového, jaký je. Taky by se ti nelíbilo, kdyby tě chtěl on předělat k obrazu svému. Ber ho se všemi nedokonalostmi a špatnými zlozvyky. I kvůli těmto stinným stránkám ses do něj tenkrát zamilovala. On se prostě nezmění, nejde to a nebylo by to fér.

Neočekávej, že se do tebe zamiluje. Chceš ho, řekneš mu to, ale on lásku neopětuje? A tak s ním jenom spíš a doufáš, že jednoho dne spolu budete šťastni a vezmete se a budete mít 3 ratolesti. Zlato, musím tě zklamat. Jestliže to nepřišlo tenkrát, zřejmě už to ani nepřijde. Jsi ve věčné friendzone.

Stejný případ je, pokud doufáš, že se přemiluje do tebe. Už má slečnu, je s ní šťastný a miluje ji... ale ty přesto kuješ pytle, jak to udělat, aby miloval tebe? Přestaň ztrácet čas. Nenič jiným vztahy a nedoufej, že ji opustí, aby byl s tebou.Často býváme v životě zklamání právě proto, že očekáváme. Malujeme si budoucnost, máme utkvělé představy a doufáme a doufáme. Raději se postav nohama zpátky na zem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články