Menu
Úvod  › 

Cvičení, které vás bude bavit

Pro lidské zdraví je naprosto důležitý pravidelný pohyb a cvičení. Díky němu si upevňujeme zdraví, udržujeme pružnější tělo, lepší fyzičku a předcházíme mnoha onemocněním včetně bolesti zad. Tento fakt je znám již od nepaměti, přesto ne každý to bere v potaz.

S postupem času začne pravidelný pohyb z našeho života pozvolna ubývat. Je to dáno i tím, že žijeme ve velmi hektické době. Většinu času trávíme v práci a poté buď u počítače či televize. Nemůžeme samozřejmě házet všechny lidi do jednoho pytle. Najdou se i tací, kteří pravidelně cvičí. Mají zájem pracovat nejen na své postavě, ale zvyšování obranyschopnosti organismu.

Cvičení, které baví

Pomineme-li vrcholové sportovce, které sportování živí najdou se i tací, pro které je sport potěšením v době volna. Například ženy často vyhledávají sportovní aktivity, jako jsou plavání, běh, trampolína, zumba, břišní tanec, aerobic či fitness. Nezřídka se ženy stydí navštívit tělocvičnu a cvičit vedle cizího muže, je pro ně nepřípustné. Naštěstí se v dnešní době myslelo i na tento problém.

Proto existují fitness centra pouze pro ženy. Cílem těchto programů je poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni, ke spokojenosti všech klientek. V tělocvičnách určených primárně ženám, jsou k dispozici moderní posilovací stroje k individuálnímu fitness tréninku. Ve většině případů v nich jako přídavnou hodnotu najdete navíc i VacuShape nebo případně Power Plate. Fitness centra určeny ženám, jsou navrženy tak, aby si všechny klientky mohly zacvičit bez zbytečného studu.

VacuShape - podtlakový systém

VacuShape představuje velmi účinnou a moderní metodu hubnutí. Pomáhá jak se snížením váhy, tak snížením obvodu problematických partií a prevencí celulitidy. Jedná se o pohybový podtlakový systém, který působí na dolní polovinu těla, jež je uzavřené v komoře. Vy provádíte přirozenou chůzi na běžeckém pásu a účinek se zefektivňuje. Celý proces trvá zhruba půl hodiny. Působením vakua se lymfatické a krevní kapiláry v podkoží i tukové tkáni uvolní. Svalovou činností se lymfa a krev vžene do pokožky a tukových vrstev. Takto se mnohem účinněji spalují tuky zvlášť v problémových oblastech, jako jsou boky, stehna, břicho nebo hýždě.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Cvičení pro lepší postavu