Menu
Úvod  › 

Jak se stát v očích ženy panem výjimečným? Známe návod!

Průměrných mužů se kolem žen vyskytuje celá řada a pravda je taková, že ačkoli se ženy ve většině případů smíří s průměrem, přesto tajně touží po výjimečnosti ? a to je ta pravá chvilka pro vás ukázat se v ženiných očích v tom nejlepším světle! Každá žena čeká na svého prince na bílém koni, který bude na rozdíl od jiných mužů disponovat všemi vlastnostmi, kterými by měl oplývat pak dokonalý. Chcete zaujmout a své vyvolené dokázat, že právě vy jste ten pravý? Pak se prostřednictvím dnešního článku seznamte s představou, které ženy říkají vzácný muž!

Vlastnosti vzácného muže, aneb když se sen stane realitou

Vzácný muž - tak by ženy definovaly svého vysněného chlapa, pro kterého by byly schopné udělat cokoli. Ačkoli představy jsou jasně dané, jen málokterá z nich má to neskutečné štěstí, že na pana výjimečného doopravdy narazí. Níže najdete seznam vlastností, které by vám neměly chybět v repertoáru, chcete-li zaujmout roli dokonalého partnera po zbytek života!

1.Vnímavost

Nejsou to jen základy slušného chování, co dělá muže v očích ženy přitažlivějším. Dokonalá souhra ohleduplnosti k potřebám partnerky a jistá dávka zdvořilosti - to je právě ona dvojice, kterou ženy u mužů hledají a bohužel velmi často nenachází. Dnes nikoho neokouzlíte sprostými slůvky, pánové...!

2.Věrnost

Věrnost je u žen jedním ze základních předpokladů. Uklouznout sice může každý z nás - přeci jen jsme jenom lidé - ovšem u některých mužů je zvýšený a nekontrolovatelný sexuální apetit vrozenou vlastností, se kterou žena nehne. A od takových dá většina z nich ruce pryč, tak pozor na to.

3.Zodpovědnost

Narazit v dnešní době na skutečně zodpovědného chlapa je pro mnohé ženy doslova nadlidským úkolem. Ano, najdou se i tací, kteří vypadají zodpovědně, ale ve finále se ukáže, že i po čtyřicítce v sobě mají více dětinskosti. Pan dokonalý přesně ví, kdy nadešel ten správný čas vyrůst a převzít za svůj život zodpovědnost.

4.Pozitivismus

Pozitivně naladění muži kolem sebe vyzařují auru, která je pro ženy něčím natolik neodolatelným, že si takového chlápka okamžitě všimnou a rázem tak vzbudí jejich zájem. S mužem, který na život hledí s úsměvem, je daleko radostnější sdílet život nežli s takovým, který je plný zloby a negací.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články