Menu
Úvod  ›   › 

Tipy na dárky pro něj!

Vánoce už jsou za dveřmi a ty začínáš uvažovat nad tím, co svému drahému (nebo třeba bráchovi a taťkovi) koupíš. Máš pocit, že všechno má a nic nepotřebuje? Omyl, vždycky se něco najde!

Připravila jsem si pro tebe pár inspirací, podle kterých se můžeš řídit v případě, že opravdu nevíš coby.

1) Kosmetika pro muže - Naprostou klasikou je balíček, který bude obsahovat sprchový gel, šampon, pěnu na holení, vodu po holení, nějaké ty žiletky... Popřípadě k tomu můžeš přidat i ručník či župan nebo třeba dlouho chtěný elektrický kartáček. Udělej mu hezky zabalený balíček plný užitečných věcí, které neurazí.

2) Něco, aby ti krásně voněl! Není nic přitažlivějšího, než když muž krásně voní. Nyní máš příležitost vybrat parfém takový, aby voněl ještě lépe. Vybírej pečlivě, zavítej do značek, které víš, že má rád a používá je. K tomu můžeš přidat ještě antiperspirant a je to.

3) I pro muže jsou vhodné různé šperky! Někteří muži si libují v nošení řetízků a prstýnků, patří ten tvůj mezi ně? Pak máš vyhráno. Máš možnost si ho označkovat něčím, na co když se podívá, tak si vzpomene na tebe. Nádherným dárkem také budou luxusní pánské hodinky - těma nikdy nic nezkazíš.

4) Doplňky - Zavítej do obchodů mu koupit hezký pásek, aby mu nepadaly kalhoty, také peněženku jistě ocení nebo třeba batoh a sluchátka.

5) Kus oblečení - S oblečením to není vždy lehký boj, ale já věřím, že jeho velikost máš už v oku. Velmi snadno se dá odhadnout nějaká mikina, tričko, kšiltovka nebo třeba i spodní prádlo a pyžamo.

6) Máš peníze na dražší elektroniku? Muži jsou občas jako malé děti, rádi si hrají. Kup mu tablet nebo nějakou herní konzolu, aby si mohl hrát ty svoje hry na vymakaném přístroji. Pokud víš, že se mu neustále vybíjí mobil, pořiď mu power banku (externí nabíječku). Stačí si ho všímat. Naslouchej, co potřebuje nebo co by rád měl. Pozoruj, co rád dělá a co by k tomu potřeboval. Dárky mu ukážou, že se o něj dostatečně zajímáš a znáš ho!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Vánoční radosti