Menu
Úvod  ›   › 

Na jaké dárky si dát pozor?!

Přemýšlíš nad dárkem k Vánocům, ale bojíš se, že uděláš krok vedle? V tomto článku se dozvíš nejčastější přešlapy a dárky, které tvoji ženu (možná) nepotěší.

1) Posilovací přístroj - Hodně žen jsou na věci, týkající se jejich postavy, citlivé. Jestliže najde pod stromečkem stepper nebo rotoped (pokud si ho tedy výslovně nepřála), vezme si to osobně. Začne se jí honit hlavou, že je tlustá a ty se jí snažíš něco naznačit. To není dobrý nápad!

2) Nesedící spodní prádlo - Není trapnější situace, když si bude zkoušet spodní prádlo od tebe a podprsenka jí bude veliká! Najednou bude bědovat nad tím, jak malé poprsí má a jak ty bys ocenil větší. Pokud jí naopak kalhotky budou malé, usmyslí si, že má zřejmě velkou prdel a to hne s jejím sebevědomím.Vlastně s jakýmkoliv kouskem oblečení je to těžké - nikdy nevíš, jestli se trefíš do vkusu.

3) Vůně, která smrdí - Nejlépe uděláš, pokud si zjistíš, jakou značku a jaké vůně používá. Třeba jí už dochází její oblíbený parfém, tak ji ho znovu kup. Je dobré jít na jistotu.

4) Pomůcka do kuchyně - Pokud je vášnivá pekařka nebo kuchařka, bude ráda. Ale pokud vaření není zrovna její silná stránka a ty ji dáš pod stromečkem sadu nožů, tak tě jimi zřejmě zapíchne. Že žena patří do kuchyně? Nezapomeň, že nádobí není dárek jen pro ni, ale pro vás oba.

5) Pomůcka na uklízení - Vysavač a mop jako dárek k Vánocům? Nechceš jí tím třeba naznačit, že doma máte jak v chlívě a ona neumí uklízet?

6) Jeden sprcháč - To není zrovna nápaditý dárek. A že by ses plácnul přes kapsu? To taky ne. Buď trochu originální a rozdavačný.

7) Malý nebo velký prstýnek - Opět se dostáváme do té trapné situace, kdy její prstíky budou příliš malé nebo velké. Naštěstí se dají šperky vždycky nechat upravit, ale je to otravování navíc.

8) Erotické pomůcky - Na Vánoce každá žena ráda dostane něco pěkného a drahého. Teď není vhodná doba na blbosti, užitečnosti a erotiku. Pomůcky a sexy obleček by byl dárkem hlavně pro tebe! Vibrátor jí daruj jindy. Nejlépe uděláš, pokud se před koupí jakéhokoliv dárku poradíš s její nejlepší kamarádkou nebo rodinou. Jsou to také ženy, znají ji nejlépe a mají pro dárky cit a dobrý vkus. Ačkoliv se ti něco může zdát jako dobrý nápad, ji třeba ne.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Vánoční radosti