Menu
Úvod  › 

Módní léto ? co na sebe?

Léto se blíží mílovými kroky a milovnice módy již netrpělivě vyhlíží módní hity pro letošní horké měsíce. Možná i vás móda znamená a snažíte se držet krok s aktuálními trendy, které si v žádném případě nesmíte nechat ujít. V takovém případě vám doporučujeme přečíst si dnešní článek plný zajímavých módních tipů pro letošní léto. Chcete vědět, co se bude nosit a co bude nejvíc trendy? Pak jsou následující řádky určené právě vám!

Módní léto, aneb co si schovat do šatníku?

Uvažujete již nad obměnou vašeho stávajícího šatníku? Ačkoli kalendářně do začátku léta ještě pár dní zbývá, rozhodně není na škodu popřemýšlet nad tím, v čem si letos vyrazíte do sluncem vyhřátých ulic. My jsme pro vás našli hned tři zajímavé módní tipy - necháte se námi inspirovat?

Květované potisky hrající všemi barvami

Květované potisky byly trendy na jaře, ovšem i v létě budou mít své čestné místo ve vaší letní garderobě. Květiny nejrůznějších tvarů, barev i velikostí se tak budou objevovat nejen na šatech, ale i topech, sukních nebo džínech - záleží, čemu dáte přednost. Vesele květovaná móda se hodí jak do práce, tak i na plovárnu nebo do kavárny s vaší nejlepší kamarádkou.

Maxisukně ve stylu antické bohyně

Dalším hitem letošního léta budou bohémské maxisukně, které při správném výběru dokážou zalichotit každé ženě či dívce - každá z vás může díky vzdušné maxisukni vypadat jako antická bohyně! Obléknout si ji můžete prakticky kamkoli. Maxisukně vám pro každou vaši cestu poskytne to největší pohodlí a vzdušnost, která se vám ve dnech, kdy se teploty budou nezastavitelně šplhat ke třiceti stupňům, zaručeně bude hodit!

Veselá trička s potiskem

Kdo by nemiloval trička s potiskem! Jakým jiným kouskem oblečení můžete vyjádřit svou náladu bez jediného slova, nežli právě zajímavým topem, tričkem nebo halenkou s vtipným potiskem. Potisky jsou trendy pro jakékoli roční období, ovšem v létě se jedná o klasiku, se kterou zkrátka nemůžete udělat chybu, ať už si v ní vyrazíte kamkoli.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články