Menu
Úvod  › 

Myslí to s tebou vážně?

Jsi zamilovaná až po uši, už váš vztah trvá delší dobu a ty uvažuješ nad tím, jestli jsi ta žena, kterou si vezme nebo chvilková záležitost, kterou brzy vymění.

Samozřejmě do vašeho vztahu a hlaviček nevidím. Každý to máme jinak. Ale tohle je pár faktorů, které tě ujistí, že to s tebou myslí vážně:

Plánuje s tebou budoucnost.

To je snad ten největší znak, podle kterého poznáš, že tě bude chtít ve svém životě navždy. Že s tebou počítá. Plánujete, kolik budete mít dětí, kde budete bydlet, jakou práci budete vykonávat. Opakuje stále slůvko "my". Zkrátka by ho ani nenapadlo, že by o tebe přišel!

Děláte spoustu věcí společně, ale dokážete být i bez sebe.

Je zvyklý, že jsi velká součást jeho života, bez které by to nezvládal. Společně chodíte na obědy a večeře, taky spolu snídáte. Nakupujete spolu. Plánujete. Chodíte na akce. Zároveň však na sobě nejste závislý a dokážete působit i jako dvě samostatné jednotky. Nedusíš ho, nejsi přítěž. Ví, že když odjede na týden na pracovní cestu, tak to zvládneš a budeš mu přát karierní postup.

Představil tě rodině.

Rodině by nepředstavil chvilkovou bokovku. Myslí to vážně, chce, abys byla úplná součást jeho života. Tak hlavně musíš zapůsobit, aby tě tvá budoucí tchýně a tchán zbožňovali.

Rozumíš si s jeho kamarády.

I kamarádi jsou důležitá součást jeho života. Pokud mu tě neschválí, tak jsi v pořádném průšvihu. Velkým plusem je, když jsou jeho kamarádi zároveň i tvoji kamarádi. Chodíte na společné akce a pěkně se bavíte.

Shodnete se na důležitých věcech.

Máš všechny názory a představy o budoucnosti, které si u své vysněné manželky představoval. Je v pořádku se občas pohádat kvůli nějaké blbosti. Někdy prostě jeden nemá náladu, někdy se něco pokazí, někdy se neshodnete. Ale pokud se jedná o důležité události v životě, vždy jste spolu za jedno.

Třeba je to skutečně ten pravý, s kterým se setkáš u oltáře. A pokud ne? I to se stává. V životě zakopáváme, ale důležité je se znovu zvednout a pokračovat dál na cestě.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Život a manželství