Menu
Úvod  › 

Nejlepší pánské a dámské parfémy na jaro

Jaro je konečně tady a s ním přichází nejen výměna šatníku, ale i vůní. Ty těžší zimní odložte a obklopte se svěžími, jiskrnými vůněmi vhodnými pro jarní dny. K jaru se pojí svěží, lehké vůně s přílivem pozitivní energie.

První přivonění k parfému vás může učarovat, ale myslete na to, že vzdušné a lehké vůně se uvolňují postupně a mnohdy během dne zcela změní svůj charakter. Zaměřte se tedy nejen na vůni samotnou, ale aby parfém či toaletní voda obsahovala vaše oblíbené ingredience. Pro jaro jsou vhodné svěží vůně, kde patří například zelený čaj, máta, šťavnaté ovoce, citrusy a u mužů pak svěží mořský závan, vůně hor, dřevité vůně. Při výběru se neřiďte jen líbivým obalem, ale také instinktem.

Zdroj:Parfémy

L?Occitane - Terre de Lumiére

Tato vůně byla prvně uvedená na trh v únoru roku 2017 a je inspirována stylem Porvence. Jde o vůni aromatickou, pikantní a romantickou, kde srdcové akordy tvoří levandule. Nechybí bergamot, mandle, pižmo, pryskyřice, med. Milujete-li sladké a bohaté vůně, pak bude pro vás jako stvořená milé dámy.

L?Artisan Parfumeur - Au Bord de L?eau

Tato vůně je určená jak ženám, tak mužům. Rovněž byla uvedená na trh počátkem roku 2017. Nebudete tedy pořizovat zajíce v pytli, ale ověřenou vůni skládající se z citronu, fialky, bergamotu, rozmarýnu a pomerančového květu.

CHLOÉ Nomade

Pokud si nepotrpíte na starší a osvědčené vůně a dáte raději přednost něčemu novému, pak vyzkoušejte parfémovanou vodu pro ženy CHLOÉ Nomade. Pyšní se výraznou květinovou vůní. Obsahuje mirabelku, frézií, dubový mech.

AMOUAGE Beach Hut

Mezi novinkami tady máme také něco pro muže. Jedná se o elegantní přepychovou vůni. Obsahuje břečťan, mech, vetiver, tóny suchého dřeva, pačuli, myrhu, galbanum, pomerančový květ, mátu. Vůně je to dřevitá, aromatická.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Parfémy