Menu
Úvod  › 

Rozjezd firmy dnes zvládnete i z pohodlí domova

V minulosti nebyl start vlastní firmy nijak jednoduchý. Proč? Bylo třeba několik kroků, které byly spojeny s celkem náročnou administrativou. Dnes je situace zcela jiná. Vše je výrazně jednodušší.

Příkladem může být i založení s.r.o. v České republice. Jak probíhá? Stačí si firmu online, z pohodlí domova objednat. A to u specializované společnosti, která založí právnickou osobu takzvaně na klíč. A to s výhodami, jako je:

  • Rychlost založení
  • Nízké ceny
  • Firma přesně podle vašich představ

Za účetní už nejezděte

Druhým krokem, který byl s vlastním podnikáním obvykle spojený, to byla nutnost najít si účetní. I bez toho se v současné době můžeme celkem snadno obejít. Využijte online fakturaci a přesvědčte se o tom, že faktury můžete kompletně vystavovat sami, kdykoliv a odkudkoliv. Stačí k tomu počítač, tablet či chytrý telefon s připojením na internet. Vystavení a odeslání jedné takové faktury je otázkou několika desítek vteřin. Zvláště v začátcích vašeho byznysu ušetříte mnoho starostí a mnoho času. Ten můžete logicky věnovat mnohem důležitějším věcem.

Založit vlastní web je hračkou

Bez čeho se žádná kvalitní firma také neobejde? Jsou to přirozeně i webové stránky. Ani kvůli nim už není třeba nikam jezdit. Dnes existuje několik prověřených služeb, díky kterým si vlastní web sestavíte v pohodlí vašeho domova, na několik málo kliků. Stejně tak snadno přirozeně zaregistrujete vlastní doménu, nebo objednáte webhosting.

Pokud si tedy vše shrneme, firmu objednáte přes web, spravovat účetnictví zvládnete stejně jednoduše, a to když vystavíte faktury online na Minifaktura.cz a svůj web si sestavíte v podstatě během chvíle. Následně už stačí jenom čekat na zákazníky. Jak je získat co nejrychleji? I zde vám pomůže internet, a to reklamní kampaně označované jako PPC. Ty jsou spojeny s největšími vyhledávači a s tím, že díky nim cílíte přesně na toho, koho potřebujete.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Domácí prostředí