Menu
Úvod  › 

Počasí láká k pohybu na vzduchu: Jak se obléknout funkčně a trendy zároveň?

Období jara nám dopřává krásně teplé dny, které bychom měli využít ve svůj prospěch. Proto neseďte doma a vydejte se ven! Ať už jenom na procházku nebo si pořádně zasportovat a uběhnout pár kilometrů. V každém případě pohyb na čerstvém vzduchu vám dodá skvělou náladu a energii. Ale jak se správně obléci?

Teplákovky jsou IN

Na procházku nebo i samotné cvičení venku se nejlépe hodí sportovní tepláková souprava. Nemusíte řešit kombinaci vršku a kalhot, ale navíc budete jako v bavlnce. Tepláková souprava je i velmi praktická, jelikož se hodí jak do chladného počasí, tak i do teplejších jarních dnů. V každém případě se vám v šatníku neztratí a využijete ji jak na procházky, tak třeba i na doma.

Zdroj:sportovní oblečení

Kraťasy pro teplejší dny

V horkých dnech nechte teplákovou soupravu ve skříni a sáhněte po dámských či pánských kraťasech, které vám dodají náležité pohodlí a vzdušnost. V létě je zejména důležité se příliš nezapařovat, aby vám nevznikly případné vyrážky či podráždění kůže. Proto kraťasy mohou být tou pravou volbou. Ke kraťasům by se poté také hodily lehké topy či trička, která byste doplnili o lehké sportovní bundy.

Základem jsou pohodlné boty

Důležitou součástí každé výbavy pro sport či pro dlouhé procházky je výběr vhodné obuvi. Boty na sport by měly být prodyšné a lehké. Zároveň by měly tlumit případně dopady na povrch, a to zejména kvůli našim kloubům, aby nezažívaly zbytečné otřesy.

Tip: U sportovní obuvi koukejte zejména na kvalitu, kterou je potřeba opravdu nepodceňovat - mohlo by to mít špatné dopady na vaše tělo a celkové zdraví.

Doplňky

V neposlední řadě si můžete vyhrát s doplňky na cvičení, kterými můžete svůj celkový look vyšperkovat. Vhodné mohou být kšiltovky, které se vám budou hodit zejména při ostrém sluníčku, nebo potítka, díky kterým se můžete cítit více fresh.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články