Menu
Úvod  › 

Dámské trendy pro letošní zimu

Každá žena preferuje jiný styl oblékání. Zatímco jedna dává přednost eleganci, formálnímu oblečení, druhá něčemu méně formálnímu, pohodlnému, sportovnímu, ale klidně i extravagantnímu oblékání. Zkrátka co žena, to originál. A je to jen dobře. Módu a její trendy považujte pouze za skvělý zdroj inspirace, ale vždy pamatujte na to, co ladí s vaší osobnosti. Přinášíme vám kapku inspirace, od každého něco, aby si vybrala úplně každá.

Dámské sukně

Pokud patříte k typu žen, které zbožňují nošení sukní, pak jsou tyto řádky určeny právě vám. Letošní zimu budou v kurzu sukně jakékoliv délky i střihu. Rovné a úzké s rozparkem, očkové, kolové. Z materiálu je rovněž možno sáhnout po takovém, který nejlépe opíše vaši osobnost. Máte-li ráda teplo, pak hřejivé vlněné, ale i riflové, kožené. Zdobit je budou výšivky, krajky, šněrování, knoflíky, ale i kožešinka, která se může promítnout i jinde na oblečení - zakončení rukávů u saka, bambule na čepici apod.

Zdroj: Dámské trendy

Čepice

Zmínili jsme čepici, tudíž se u nich na chvíli zastavíme. Letošní zimu si pořiďte i několik kousků čepic. Homlesácké, elegantní kožešinkové, rošťácké s jednou či dvěma bambulemi, s kšiltovkou, pletenými copánky atd. Zkrátka letošní trendy přejí pokrývkám hlavy.

Kalhoty

Nepatříte-li mezi "sukničkářky", pak ve vašem šatníku nechybí kalhoty. Letos jsou v kurzu rifle, ale ne jen tak ledajaké. Šité i z několika odstínů denimu, s výšivkami, krajkami, třásněmi na nohavicích. Zkrátka čím zajímavější, tím lepší. Jestliže máte ve vašem šatníku nějaké rifle, které se vám zdají být nudné, a nenosíte je, můžete se pokusit je vylepšit a ozdobit. Pofrčí i ledabyle střižená délka nohavic.

Svetry

Svetry jsou nejlepšími kamarády v pochmurném počasí. Rozhodně jich mějte opět v šatníku několik. Z těch elegantních budou žádanými kousky vrstvené svetry. Tedy takové, které mají všitý límec jakoby od košile a konce rukávů jsou opatřeny košilovým lemem, kousek košile čouhá i ze spodní strany. Chybět by neměl ani svetr, který vypadá, že přežil útok molů. Dírky se přestěhovaly z riflí na svetry a mikiny. Rovněž ležérní svetr, který odhaluje ramena. Nejlépe s háčkovaným či pleteným zajímavým vzorem. Ruční práce se vrací do módy. Pokud to tedy ovládáte s háčkem nebo jehlicemi, pusťte se do toho.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články