Menu
Úvod  › 

Co darovat tchýni k narozeninám?

Ach, ty tchyně. Život bez nich by byl kolikrát snazší, jenže tvá drahá polovička ji bezmezně miluje a tak se s tím musíš poprat. Ať už je to svátek, narozeniny nebo třeba Vánoce - vždy řešíme, co takové tchýni darovat?!

Připravila jsem si pro tebe pár tipů, kterými onu paní překvapíš a hlavně potěšíš. Nech se inspirovat a třeba najdeš dárek, který je zrovna pro tu tvou naprosto ideální.

Květiny potěší každou ženu... teda pokud nemá alergii. Kytice lučního kvítí je jedna možnost a ta druhá je kytička v květináči. Zvol vzhledný květináč barvy, v jaké má zařízený pokoj a máš vyhráno. Je to dárek, který neurazí a je velmi běžný.

Dekorace do bytu: Skoro každá žena miluje cerepetičky, na které sedá prach a válí se po celé obývákové stěně. Ačkoliv ty nejsi příznivce, je možné, že ona třeba jo. Obzvlášť pokud víš, že nějaké kousky sbírá (třeba keramické slony), máš to o něco snazší. Můžeš také koupit svíčku, obraz nebo sošku Buddhy, zkrátka co ti padne do oka.

Kosmetika a jiné potřeby: Co se vždycky shodí? Parfém, sprchový gel, šampon na vlasy, mýdlo s vůní melounu, tělové mléko, krémy na obličej i na ruce, ale také ručníky nebo župan. Plusové body budeš mít, když se porozhlédneš v koupelně po oblíbené značce a vytipuješ také oblíbenou barvu, do které ladí svůj byt.

Chytré spotřebiče: Jestliže paní maminka ráda peče, tak je z čeho vybírat (formy, šlehače, mísy, různá vykrajovátka...). Do kuchyně existuje nespočetně vychytávek a moderních technologií, které mohou usnadnit práci. Báječným tipem je také chytrý telefon pro důchodce, jestliže jsou pro tchýni běžné telefony již složité. Moje babička jeden má a je naprosto spokojená.

Knížky, oblíbená hudba a jiná kultura: Knížkou se nikdy nic nezkazí. Můžeš vybrat kuchařku, kde se inspiruje recepty a třeba ti pak upeče i nějaký dobrý koláč. Nebo zavítej do červené knihovny. Také lístky na koncert, operu či jakoukoliv kulturu mohou být milým dárkem.

Poukázky: Opravdu krásným dárkem jsou poukazy do lázní, na wellness pobyty a jiné příjemné výlety, popřípadě procedury. Tchýně na chvíli odjede a budeš mít klid a k tomu budou všichni spokojeni, jak skvělý dar si vymyslel.

Výrobky s fotkami vnoučat (pokud nějaké máte): Dnes se dá vyrobit s vlastním potiskem/fotkou prakticky cokoliv. Různé polštáře, hrníčky, trička, kalendáře a tak dále jistě potěší každou babičku, která se vždy ráda podívá na svá krásná vnoučátka. Navíc je to dárek originální a od srdce. Určitě si naženeš plusové body, když vše výjimečně nenecháš na partnerce a vezmeš výběr dárku do svých rukou nebo minimálně své lásce poradíš a dáš pár tipů.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Život a manželství