Menu
Úvod  › 

Kam všude se mohou hodit šaty?

Šaty jsou nedílnou součástí dámských šatníků velmi dlouho. Byly dokonce doby, kdy skutečná dáma nemohla nosit nic jiného. Dnes už jsou trendy v módě lehce jiné, což ale neznamená, že by se mělo na šaty zapomínat. Podívejme se společně na to, kam všude se mohou hodit. A také proč.

Na léto jasná volba

I když to venku už moc nevypadá, neznamená to, že nemůžete vyrazit někam za teplem. A vzít si s sebou moderní letní šaty je v tomto směru jasná volba. Proč? Jelikož i ve skutečně tropických teplotách se v nich budete cítit velmi pohodlně. Je jasné, že zde jasně vyhrává především praktičnost. Na léto ale lepších možnosti skutečně není. A jak sáhnout po těch nejlepších?

  • zvolte spíše volnější střih
  • nebojte se kratších modelů
  • zaměřte se na přírodní a hlavně prodyšný materiál

Černé šaty

Do společnosti jedině v šatech

Dávají jasně najevo, že se žena umí správně obléknout. Může se jednat o různé recepce, stejně jako se může jednat o různé plesy, kterým již brzy začne sezona. I když není předepsán žádný dress code, je více než jasné, že muž by měl mít oblek a žena šaty. Proto nabízíme dlouhé šaty, které se na právě takové události hodí nejvíce. Pamatujte si jedno velmi důležité pravidlo, se kterým nešlápnete vedle. Čím je událost důležitější, tím delší by šaty měly být. Pokud se jedná o menší obecní ples, může být délka i kratší. U významných událostí je tomu naopak.

Na večeři, nebo i do divadla

Šaty jsou v tomto případě skvělou volbou, jelikož dokážou kombinovat dvě zajímavé pozitivní vlastnosti. Tou první je fakt, že v nich budete vypadat velmi elegantně. Na návštěvu divadelního představení, i na romantickou večeři do dobré restaurace jsou tedy zaručeně velmi dobrou volbou. Dále vás nadchnou i tím, že se v nich budete cítit velmi pohodlně. Několik hodin v divadle nebo u stolu tak pro vás bude naprostou hračkou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články