Menu
Úvod  › 

Čtení z ruky ? co vše se dá vyčíst?

Čtením z ruky se dá dozvědět o člověku téměř vše. Jeho zdravotní stav, vše z minulosti, budoucnosti, láska, osud. Některým věcem v souvislosti se čtením z ruky věří méně, jiným více. Ovšem i vědci zjistili, že určité geneticky dané poškození zdraví lze vyčíst z otisků na prstech a dlaních.

I v dnešní moderní době je čtení z ruky poměrně rozšířeným způsobem, jak se pokusit zjistit, co člověka čeká a nemine. Čtení z ruky (chiromantie) fascinuje lidstvo již odpradávna. Na toto téma existuje i nespočet knih. Čtením z ruky poznávali lidské vlastnosti i osudy už Sumerové, Tibeťané a Peršané.

Zdroj:Čtení z ruky

Kdo z vás si neprohlížel nikdy své dlaně? Pravdou je, že podle rukou se dá poznat hodně: způsob podávání ruky, její tvar, velikost, délka prstů, teplota a měkkost, zpocená či suchá kůže, pahorky na dlaních a především čáry na rukou, se kterých chiromantik může vyčíst skutečně mnoho. Rozdíl hraje i to, zda jde o ruku levou nebo pravou, čáry na obou dlaních jsou rozdílné.

Pravá ruka

Prozrazuje, jak se stavíme k životu, co jsme učinili se svým životem a kam v daný okamžik směřujeme. Vyčíst se dá pravděpodobnost budoucího života, jak si jej připravujeme. I podle rukou jde poznat, zda má člověk svobodnou vůli. Z našich rukou jde vyčíst, jak aktivně zasahujeme do běhu našich životů.

Levá ruka

Představuje to, s jakým osudem a dispozicemi či dary se narodíme. Z levé dlaně jsou jasnější osudové okamžiky, vlastnosti, které máme a to, co jsme si vybrali pro život. Levá ruka se váže k minulosti a duchovnu.

4 hlavní linie na dlani

Na dlani se nachází čára života, srdce, hlavy a osudu. Nejčastěji se lidé zajímají o čáru života, protože vypovídá o tom, jak dlouhý a kvalitní život budou mít. Zda je čekají nějaké překážky a životní zlomy. Čára srdce je indikátorem vašich citů a přístupu k ostatním lidem. K čáře hlavy není potřeba dlouhého vysvětlování. Čára hlavy = čára rozumu. Ukáže, zda jste racionalista, který se spoléhá především na svůj zdravý rozum. Čára osudu může naznačovat, co vám stojí v cestě za štěstím. Dlouhá a dobře viditelná čára (ne každý ji má zřetelnou) vypovídá o tom, že tohoto člověka potká skvělý a výjimečný osud.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články