Menu
Úvod  › 

8 faktů o ženách

Už jsme si psali o faktech, které jste možná nevěděli o mužích. Stejně tak existují věci, které jste pravděpodobně nevěděli o ženách. Vždy se najde něco, co je pro člověka úplnou novinkou. Přečtěte si tedy seznam faktů, které vám přinášíme. Možná se obohatíte o další zajímavá fakta.

Fakta o ženách

  1. Různé statistiky jasně potvrzují, že ženy nejsou tak příšerné řidičky, jak se většina mužů domnívá. Ženy řídí údajně mnohem bezpečněji, neriskují tolik a dokonce umí i lépe a precizněji zaparkovat. Trvá jim to sice déle, ale ve výsledku dosáhly ženy lepšího hodnocení.
  2. Muži často a rádi vtipkují na téma těhotenství a porod. I když toto číslo není nijak závratné, zůstává faktem, že každá nastávající matka má právo na určitou obavu. Každých 90 sekund zemře na světě jedna žena při porodu nebo z důvodů těhotenství.
  3. Že jsou ženy upovídanější, není patrně žádnou novinkou. Ale budeme-li se bavit v číslech, řeknou ženy v průměru 20 tisíc slov denně, zatímco muži jen sedm tisíc slov.
  4. Úspěšné ženy bezesporu existují. Pravdou však zůstává, že 19 z 20 nejbohatších žen světa peníze a majetek zdědily po svém otci či manželovi.  5. Po této informaci se nebudete divit Ruskám, že se vydávají ženicha hledat do světa. V Rusku totiž žije o 9 miliónů více žen nežli mužů.
  6. Ženy ve starověkém Římě používaly pot gladiátorů a tuk zvířat bojujících v aréně pro krásnou pleť. Nepředstavitelné. Když si jen pomyslíme tunu kosmetických výrobků lákajících na obal, složení i vůni dnes. Tady jde vidět, co všechno jsou ženy ochotné udělat pro krásu.
  7. Některé ženy vlastní až 20 párů bot, z toho však unosí pouhou polovinu. Druhá je pouze dopad nákupních horeček. Ženy z nižších vrstev mají jen nižší čísla, ale nákupní manýry se jich rovněž týkají. Kdyby měly na výběr, utrácely by za botičky také.
  8. Citlivé a uplakané ženy nejsou také žádná novinka. Možná vás ale zaujme, že pláčou 30 krát až 64 krát za rok. Kdežto muži jen 6 krát, maximálně 17 krát.

 

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články