Menu
Úvod  › 

11 faktů o mužích

O mužích a ženách se vypráví ledacos. Někdy na základě rozdílností vznikají i vtipy. Možná však existuji věci, které o mužích vůbec nevíte. Přinášíme seznam toho, co by pro vás mohla být úplná novinka. Připravte se, prohlídka faktů o silnějším pohlaví může začít.

Základní fakta o mužích

 1. Muži se k fyzickému násilí uchylují více než ženy. A mužská agrese sílí v závislosti na stresu a sociální úzkosti. Muži s většími sociálními dovednostmi mají agresivní chování v mnohem menší míře než muži s nižšími sociálními dovednostmi. 2. Muži, kteří bývají svým partnerkám nevěrní, mívají podle četných vědeckých studií i nižší IQ.

 3. Jaký je rozdíl mezi mužem s oholenou hlavou a vlasatým? Prozradíme vám to. Muži s oholenou hlavou bývají v průměru o 3 cm vyšší, o 13 % silnější než vlasatí muži.

 4. Koukáním na něžné pohlaví průměrný muž stráví až rok svého života. Zírání na ženy je jim prostě vlastní.

 5. Muži lžou 2x více než ženy. Přibližně tedy 6 x za jediný den.

 6. Nikdy nebyla prokázána souvislost mezi tím, co muž zkonzumuje a chutí spermatu. Ačkoliv má sperma jemně nasládlou chuť, neobsahuje fruktózu.

 7. Muži, kteří často sedí s notebookem v klíně, riskují, že budou neplodní.

 8. Pánové mající po svém boku atraktivní manželku bývají podle průzkumů v manželství spokojenější. Nejspíš jsou pyšní na svůj úlovek. Udržet si vztah s krásnou ženou, už vyžaduje značné úsilí.

 9. Muž stráví holením až půl roku svého života.

 10. Kouření může způsobit u mužů impotenci. Než si tedy pánové zapálíte, myslete na to.

 11. Ženy nejsou průkopnice nošení podpatků, jak si každý myslí. Muži nosili podpatky dřív než ženy. Někdy kolem roku 1600. Ženy je začaly nosit až poté, aby se mužům vyrovnaly a vypadaly víc mužně, sebevědomě.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články