Menu
Úvod  › 

3 mýty ohledně toho, co muži preferují na ženách

Ženy k sobě hledají svalovce, jež tráví většinu času ve fitku. Muži zase dávají přednost sexy blondýnkám bez ambicí a úspěšné manažerky jim nahánějí strach. Muži myslí jen na to jedno ? na sex. Ženy se dívají, zda má muž čistou obuv, je oholený a vybírají i podle vůně. Mužům se líbí velká prsa a pevný zadek.

No a ve výčtu líbí se mu, chce, preferuje, by se dalo pokračovat. Mýty panují jak ve světě žen, tak ve světě mužů. Ale je tomu opravdu tak? Připravili jsme si pro vás 3 mýty, ohledně toho, co muži na ženách preferují a společně je i zboříme.

Mýtus

1. Muži dávají přednost blondýnkám

To je samozřejmě čirý nesmysl. Chlapovi je skutečně jedno, zda je žena černovlasá, zrzavá nebo blond. A potvrdili to i četné průzkumy. Barva vlasů při výběru životní partnerky nehraje vůbec žádnou roli. Pravdou je, co muž - to originál a každý má jiný vkus, ale měl by-li vybrat partnerku pro život, barva vlasů půjde stranou. Konec konců najít dnes ženu s přirozenou barvou vlasů je jako hledat kapku v moři.

2. Muži se bojí úspěšných žen

Traduje se, že muži si hledají většinou slepice a úspěšných žen se bojí. To je další nesmysl. Možná tak před sto lety, kdy se cítili zostuzeni ženami na stejné pozici. Dnes naopak taková žena působí velmi přitažlivě a inteligentní chlap ví, že si má o čem s chytrou ženou povídat. Když dojde na konverzaci, nemusí se bát, že ho ve společnosti ztrapní. Všeobecný přehled je naopak u žen vítaný.

3. Muži myslí jen na ...

Ženy si myslí, že muži prahnou po dračicích. Pravdou je, že muži opravdu myslí na ... velmi často, ale není pravdou, že myslí jen na ... Pochopte milé dámy, že co se .... týče, jde především o evoluční záležitost. Tudíž muž se soustředí na rozsévání, ženě bijí biologické hodiny a soustředí se na péči o miminko. No a chlap, který vleze do postele s jakoukoliv dámou, v daný okamžik klesá na její úroveň.

Takže pokud vás chce dostat jen do postele, pak zřejmě i vy sama vysíláte signály, a tím si takového muže přitahujete. Možná je to nízké sebevědomí, nevěříte si, chováte se na očko arogantně, ale uvnitř fňuká malá holka - přemýšlejte o tom. Ne vždy touží chlap jen po .... . Nechovejte se jako předčasně odbalený dárek a zjistíte, že vás chce i více poznat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Mýty