Menu
Úvod  › 

5 faktů o ženách

Kdo by měl platit v restauraci útratu na prvním rande? Pečují ženy o svůj zevnějšek pouze kvůli mužům? Věří ženy v seznámení se online? Co by chtěly ženy na svých partnerech změnit? Tyto a určitě ještě i jiné otázky si klade mnoho mužů. Pokusíme se vám na ně najít ucházející odpověď.

Jak je to s placením na prvním rande?

Hodně mužů si myslí, že se žena celá třese na rande v očekávání, že muž zaplatí celou útratu. Pravda je však taková, že dnešní ženy věří v rovnoprávnost. Gentlemenské pravidlo, že by útratu měl platit muž, vyznává pouze hrstka žen. A proč je tomu tak? Zkrátka vám chce ukázat, že není vyčůraná, je samostatná a rozhodně nechce, abyste si od prvního rande něco sliboval. Ovšem narazit můžete i na ženu, která očekává, že celá útrata bude ve vaší režii.

Žena

Vadí ženám přátelské vztahy s ex přítelkyní?

Bylo zjištěno, že 38 % ženám nevadí, když její přítel udržuje kamarádské vztahy s ex přítelkyní do doby, než dojde na osobní setkávání u kafíčka. Není žárlivá, ale rozhodně se nehodlá dělit o své hračky, asi tak nějak by se to dalo vysvětlit. Kdyby byla žárlivá, dělala by vám peklo už dávno.

Proč jsou ženy posedlé zkrášlováním?

Pánové, pokud si myslíte, že se žena šňoří pouze kvůli vám, tak budete hluboce zklamání. Samozřejmě, že se namaluje, učeše, oblékne hezky na rande, aby se líbila. Ale jakmile je ruka v rukávu, dělá to především kvůli sobě samé i ostatním ženám. Chce prostě vypadat hezky a čeká, až si kamarádka všimne její nové kabelky, pochválí nové lodičky apod.

Věří ženy v seznamování online?

Asi jak která, ale většina žen považuje internet za dobrý nástroj k seznámení. Obzvlášť pokud se v jejím okolí nenachází muž, který by vzbudil u ní zájem. Tento typ seznámení pro vztah vyhledávají ženy buď nesmělé, velmi zaneprázdněné a hodně maminek s malými dětmi. Pro zábavu ženy v nespokojeném vztahu a ženy, které si chtějí jen užívat a nechtějí zatím vztah. Důvodů mohou mít nespočet. Naučte se rozlišovat, ušetříte si tím čas i nervy.

Chtějí ženy bohaté muže?

Přibližně 25 % žen má skutečně rádo úspěšné a bohaté muže. V minulosti hledaly ženy u mužů především útočiště. Zatímco ona v rukou držela dítě on jí a potomka bránil klackem před nebezpečím. V podstatě se toho moc nezměnilo. Žena hledá útočiště, jistotu a bezpečí. Dnes se většina žen o sebe i dítě dokáže postarat sama, taková žena potřebuje pochopení a mužovu účast ve vztahu. Všechny peníze světa by dala za pocit, že ona je ta princezna. Princem se může stát i chlap, který nemá tučné konto.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články