Menu
Úvod  › 

10 věcí, které během léta musíte vyzkoušet

Nemáte ještě žádné plány na léto? Potom se podívejte na naše originální tipy, které vám přinesou nové zážitky, unikátní vzpomínky, stejně jako vás dokážou i něco naučit. Co tedy vyzkoušet během dvou prázdninových měsíců?

1. Kurz fotografování

Vždy jste si přáli fotografovat jako skutečný profesionál, ale knižní rady, nebo různé diskuze vám nic nedali? Zkuste kurz fotografování, který bude zaměřený jak na teorii, tak hlavně také praxi. I z vás může být člověk, jehož fotografie bude každý obdivovat.

2. Seskok padákem

Jste milovníci adrenalinu a rádi zkoušíte nové věci? Potom je jednou z letních aktivit, které musíte vyzkoušet, seskok padákem. Pochopitelně v tandemu. No řekněte, může snad být něco lepšího, než mít při krásném slunečném dni dokonalý výhled na okolí, a to při volném pádu?

Seskok padákem

3. Plavba na Vltavě

Dlouhá řeka, která je pochopitelně nejzajímavější v Praze. Nejenom, že jí můžete díky mnoha mostům přecházet z jednoho břehu na druhý. My doporučujeme vyzkoušet zážitek, kterým je plavba na Vltavě s večeří. Nejenom, že si užijete příjemného gastronomického zážitku, ale zároveň si užijete pohledy, které jsou běžným suchozemcům zapovězeny.

4. Aromaterapeutická masáž

Vyzkoušeli jste naše první tři tipy na unikátní zážitky a cítíte se lehce unaveni? Potom je třeba načerpat novou energii. Přinese vám ji aromaterapeutická masáž, díky které své tělo necháte odpočinout, vaše svaly necháte uvolnit a přitom si skvěle odpočinete i po fyzické stránce.

5. Prague coffee tour

Ještě byste rádi odpočívali? Není to problém. Tentokrát ale s šálkem vynikajícího nápoje, kterým je káva. Naším pátým tipem je unikátní Prague coffee tour, tedy procházka po Praze, která bude tematicky spojená právě s tímto nápojem. Vše samozřejmě spolu s profesionální degustací.

6. Praha očima ulice

Jedna prohlídka po Praze vám nestačila? Potom zkuste druhou. I ta může být celkem netradiční a mimořádně zajímavá. Poznat můžete Prahu očima ulice. Co to znamená? Že vás po ní budou provádět lidé, kteří na ulici žijí. O zajímavá místa, stejně jako o zajímavé zážitky rozhodně nebude nouze. Buďte si jisti.

7. Flyboard

Jeden z moderních sportů, který se i u nás dostává do popředí. Přáli jste se někdy vznášet nad vodní hladinou a veškerý pohyb plně ovládat? Potom zkuste Flyboard. Unikátní věc, která vás nejenom zaujme a pobaví, ale v horkých letních dnech bude spojena také s výjimečných osvěžením, v příjemné vodě.

8. Jízda na vodním skútru

Držíte se raději těsně nad vodní hladinou a zároveň patříte mezi milovníky rychlosti? Potom se vypravte na aktivitu, kterou je jízda na vodním skútru. Pokud si ji nenecháte ujít na své zahraniční dovolené, nyní máte příležitost vyzkoušení pochopitelně také u nás, v ČR.

9. Vyjížďka na koních

Jste milovníkem a milovnicí přírody? Pamatujte, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. Chcete se o tom sami přesvědčit? Vyjížďka na koních do přírody je jednou z dalších aktivit, kterou vám doporučujeme. Dokonalý relax a nezapomenutelný zážitek.

10. Indoor surfing

Už nemusíte tisíce kilometrů daleko na vyhlášená místa, kde byste si poprvé vyzkoušeli surfování. Naším posledním tipem na zajímavou letní aktivitu je indoor surfing. Jedinečná možnost, jak si vyzkoušíte tento lákavý a oblíbený sport i v místech, která jsou skutečně velmi vzdálena od moře.

Budete slavit v těchto měsících něčí narozeniny? Darujte v létě zážitek jako dárek. Další inspiraci na dárky pro ženy najdete zde. Ovšem jak většinou bývá a dáte nám za pravdu, vybrat dárky pro muže je mnohem větší výzva. Pokud darujete zážitek, máte záruku originálního dárku pro kohokoli.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články