Menu
Úvod  › 

5 faktů, které ženy o mužích netuší

Některé ženy si myslí, že pánové mají v otázkách randění vše pod kontrolou a seznamování je pro ně mnohem snadnější. Možná, že jsou průbojnější, odvážnější, umí víc riskovat, ale jsou situace, kdy se tak pouze jen tváří. Přitom uvnitř nich se krčí malý vystrašený chlapec. Ne vždy, když se muž tváří sebevědomě, skutečně sebevědomím oplývá. Nebudeme přebíhat a podíváme se na 5 věcí, o kterých ženy mnohdy nemají ani zdání.

Fakta o mužích

1# Muži mnohem víc riskují odmítnutí

Ženy se domnívají, že odmítnou-li nějakého muže, ten se z toho oklepe a jde o dům dál. Ano, i tak to může samozřejmě být. Nebo to tak jen vypadá. Ve skutečnosti chlapi odmítnutí nesou mnohem hůř než ženy a docela to zamává s jejich sebevědomím. Ačkoliv to jen málokterý přizná - svou roli tady hraje i ego. Ženy pokud si nevěří, nejdou do toho. Kdyby tak uvažoval chlap, vymřeli bychom. Proto muži potřebují mnohem více odvahy riskovat. A pak, ženám více imponují chlapi, kteří mají sebevědomí a nebojí se to zkusit. Nicméně úplně jedno jim to není, pokud odmítnete.

Vztah ženy a muže

2# Umí být romantici

Mnohé ženy si stěžují, že jejich partner není ani trochu romantický. To však není pravda. Chlapi umí být romantici, ale po svém. Pokud chcete, aby s vámi sledoval tři hodiny nějaký sladký romantický film, pak budete opravdu zklamaná. Mnoho mužů není romantiky jen proto, že mu partnerka podsunuje svou představu o romantice. Nebudete-li na něj tlačit a necháte tomu volný průběh - mile vás překvapí i ten největší tvrďák.

3# Učí se jak komunikovat se ženou

Existují kurzy, kde se muž učí komunikaci se ženou, protože to zkrátka neumí a někteří si uvědomují, že bez kvalitní komunikace není kvalitní vztah. Žel doma je to nenaučili. Buď pochází z rozvrácených rodin nebo rodin, kde to matka nějakým způsobem přežvýkla, že se k ní otec jejich dětí chová jako hulvát. Tudíž existují chlapi, kteří rádi absolvují takovýto kurz, než se pustí do vztahu.

4# Chce vám vyjít vstříc, ale neví jak

Když něco chlapovi nejde, má tendenci se chovat jako malý rozmrzelý kluk. On by vám možná i moc rád vyšel vstříc, ale neví jak. Jak se k vám chovat, co a kdy od vás čekat. Ví, jak by reagoval on jako muž, ale netuší, že vás jako ženu mohl zranit. Může jít o výtečného řečníka, baviče, ale skutků se nedočkáte, protože zkrátka neví a nedokáže ve vás číst.

5# Padocuhy z mužů dělají nezralé ženy

Mnoho žen si myslí, že jde mužům pouze o fyzickou krásu. To však není úplně pravda. Pravdou je, že muž si vybere ženu, která se mu skutečně líbí, ale nemusí to být nutně ta nejpěknější. Měla by mít i jiné přednosti. Od mala se kluci učí, že mají být džentlmeni. Čím hodnější k partnerce je, tím více toho ona zneužívá a tvrdí, že se s ním nudí. A tak si hledá chlapa, který si ji vybere skutečně pouze podle fyzické přitažlivosti, ale v jeho žebříčku hodnot je až na posledním místě. Pak se ona nenudí.

Sedí doma s hlavou v dlaních, polštář skrápí slzami, ale nenudí se. Protože se jí kouří z hlavy, kde je a proč se jí neozývá. Dříve hodný kluk se začne chovat arogantně a povýšeně - což se ženám nelíbí, ale většinou je to do náruče právě těchto mužů přivádí. Ne vždy je chyba na straně muže, ale v tom, že jim nikdo nikdy neřekl, co se od nich čeká a co vlastně mají dělat. Tak ačkoliv dělají to nejlepší, co mohou, je to mnohdy špatně. Jen opravdu duševně vyspělá žena dokáže ocenit chlapa, který by jí modré z nebe snesl. Ostatní se prostě nudí a neumí si najít seberealizaci. Smutné je, že mnohdy ani samotná žena vlastně neví, co chce - jak by to pak mohl vědět její partner?

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články