Menu
Úvod  › 

5 důvodů proč studovat MBA na Business Institutu

Hledáte způsob, jak zvýšit své kariérní příležitosti, nebo se chcete prostě jen vzdělávat ve svém oboru? Pak studium jednoho z programů MBA, BBA, LLM nebo DBA bude to pravé. Klíčový je výběr té správné vzdělávací instituce. V současné době v České republice působí množství škol, ale jen některé nabízí skutečně kvalitní vzdělání. K nejprestižnějším patří Business Institut EDU a.s.

Jaké jsou však výhody manažerského studia na Business Institutu? Proč si vybrat pro studium právě tuto instituci?

Zdroj:Business Institut

Tým zkušených lektorů z praxe

Jádro Business Institutu tvoří profesionální tým lektorů, jejichž prioritou je promítání teoretických znalostí do praktické roviny. Unikátní kombinovaná forma vzdělání ve spojení s e-learningem je populární na celém světě a vám umožní studium i v případě velkého pracovního vytížení.

Spokojení a úspěšní absolventi studia

O kvalitě studia MBA hovoří zvučné reference absolventů Business Institutu. Absolventi nedají na programy dopustit a doporučují je každému, kdo se chce nadále vzdělávat a zařadit se mezi manažerskou špičku.

Flexibilní a individuální přístup

Business Institut si zakládá na kvalitě studia. Cílem je, aby studium představovalo přidanou hodnotu a student získal ze studia maximum. Kapacita každého MBA programu je proto omezena na 15 účastníků, aby byl prostor pro vzájemnou interakci mezi lektorem a posluchači. Forma studia je flexibilní a vychází vstříc časovým možnostem každého studenta. Studenti také mohou za každý modul využít individuální konzultace s lektorem nad rámec běžné výuky.

Uplatnění absolventů

Úspěšným zakončením studia MBA zvyšujete svoji cenu na trhu práce a otevírají se vám tak nové možnosti k dalšímu rozvoji. 98 % absolventů doporučuje studium na Business Institutu. 85 % absolventů potvrzuje návratnost investice studia MBA do 2 let od jeho ukončení. Business Institut spolupracuje také s personálními agenturami a head-huntery, díky kterým pomáhají absolventům získat lukrativnější pracovní pozice.

Studijní materiály a literatura

Ve studentské sekci naleznou účastníci programů studijní materiály a poklady pro studium. Business Institut současně nabízí studentům služby vlastní knihovny, která čítá více než 1000 odborných titulů z různých profesních oblastí. Kromě toho mohou studenti využívat speciálních slev na nákup literatury u vybraných nakladatelství, jako jsou například společnosti Grada a další.

Rádi byste si MBA vyzkoušeli na vlastní kůži? Je to jednoduché. Přihlaste se již dnes a studujte dokonce s letní slevou. Více informací naleznete na webu Business Institutu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články