Menu
Úvod  › 

3 věci, které žena na muži nikdy nepochopí

Existují věci, které muži na ženách nechápou a stejně tak věci, kterým zase nerozumí ženy. Jsou to zkrátka dva odlišné světy. Ačkoliv jsme všichni z masa, krve a kostí, jsou mezi námi rozdíly na fyzické i duševní úrovni.

Muži a ženy se zkrátka liší, proto mezi nimi nezřídka dochází k nepochopení. Nejen, že na stejnou situaci zareaguje každý jinak (žensky a mužsky), ale navíc ještě nechápou počínání toho druhého. Které věci udivují ženy na mužích nejvíce? O tom bude dnešní článek. Tak se připravte a jdeme na to.

Zdroj:Muži

Proč muži vše řeší svými svaly

Muži jsou víc impulsivní a pro ránu nechodí daleko, když dojde na ostrou výměnu názorů s jiným mužem. Za toto jednání je odpovědný pohlavní hormon testosteron.

Proč muž ženu nevnímá?

Muži a ženy mající stejný úkol používají k vyřešení rozdílné části mozku. Nebudeme to dlouze rozepisovat, ale zkrátka nervové vzruchy v mozku umožňují ženě dělat více věcí naráz, muž se dokáže soustředit pouze na jeden úkol. Pokud tedy zrovna čte knihu, neberte si jeho nezájem osobně. On prostě není schopen číst a ještě vás poslouchat a ještě reagovat na úkol. To už jsou 3 věci a je to nad jeho síly.

Kamarádi a pivo

Většina žen nechápe, proč chlapa táhne hospoda plná kamarádů a pivo. Pokud je to denně, není to dobře! Nicméně 1 x týdně nebo alespoň 1 x za dva týdny by od vás propustku dostat mohl. I muž je jen člověk, který potřebuje nahonit ego, poklábosit a hlavně vypnout a nic neřešit. Pokud půjde - nebombardujte ho SMS a výtkami. Správný chlap ví, že se má vrátit domů i kdyby to bylo nad ránem. Pravdou je, že utíkají většinou ti, kteří se cítí lepeni a vězněni.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články