Menu
Úvod  › 

Jak poznáte, že se chce vrátit ke své ex?

Máte podezření, že už vás nemiluje stejně jako předtím a možná dokonce uvažuje o tom, že se vrátí ke své bývalce? Následující signály vám pomohou zorientovat se.

1. Přípravné signály.

Má plná ústa toho, jak je rozháraný, že vlastně neví, kam to všechno směřuje a jestli to má smysl? Všem kolem na potkání vykládá, jak je zmatený? Potom se připravte na to, že rozháraný a zmatený je maximálně z toho, že neví, jak to s vámi má ukončit, aby se mohl vrátit k ní. A ještě nenašel odvahu a vhodnou příležitost na to, aby to na vás vypálil na rovinu.

2. Podivné telefonáty.

Je samozřejmé, že existuje spousta lidí, kteří mají se svými bývalými přátelské vztahy a samozřejmě nikde není psáno, že po rozchodu se musí zuřivě nenávidět, ale pokud má nejčastěji na drátě svou bývalku, je nejvyšší čas zpozornět. Pokud ještě ke všemu odchází telefonovat do jiné místnosti, mluví s ní potichu, abyste to neslyšela, nebo zapírá, že volal s ní, máte skutečně velký problém.

3. Mají spolu vřelý vztah.

Když je vidíte vedle sebe, rozhodně nemáte pocit, jako kdyby šlo o bývalé partnery, ale spíš o lidi, kteří se mají velmi rádi, nebo spolu dokonce aktuálně chodí. Špitají si spolu, pošťuchují se, neustále na sebe sahají, chichotají se jako dva puberťáci a vy si vedle nich připadáte jako přísná vychovatelka z internátu, která kazí veškerou zábavu.

4. Mluví spolu o svých citech.

Nic ve zlém, ale právě city jsou téma, které by měl probírat především s vámi, a nevést o něm dlouhé debaty se svou bývalou. Může vám klidně vykládat, že s ní musí probrat trápení, které má se svým aktuálním přítelem, ale to ho ještě neopravňuje k tomu, aby s ní hodiny pitval nejniternější pocity.

5. Neustále vzpomínají.

Vzpomínají na to, co spolu kdy prožili, co dělali, jaké to bylo, když spolu chodili. Zkrátka mají tisíce společných vzpomínek, které neustále oživují, a do kterých vy nepatříte. Můžete sedět vedle nich a zdvořile se culit, ale pořád jste tu jen v role posluchače a jaksi navíc.

6. Vstup do soukromí.

Pochválí jí nový účes i hezké šaty, zatímco ve vašem případě by pravděpodobně nezaregistroval, ani kdybyste měla na obličeji nasazenou plynovou masku. Dívá se na ni úplně jinýma očima než na vás a všímá si u ní věcí, které u vás ignoruje.

7. Alkoholové dýchánky

Stále častěji spolu vyráží na tahy, z nichž se čas od času vrací opilý. Tvrdí o ní, že je jeho nejlepší parťák do hospody, chodí s ní na pivo/víno a pořád zdůrazňuje, že je to přece úplně nevinné a vaše námitky proti tomu absolutně neodůvodněné. Do té doby, než vám oznámí, že se kromě jeho parťačky do hospody stala i jeho parťačkou do postele.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články