Menu
Úvod  › 

7 signálů, že už jste moc dlouho single

Donekonečna opakujete, že jste ráda, že nemusíte nikomu vařit teplé večeře a nikomu se přizpůsobovat? A není to náhodou naopak? Podle následujících sedmi signálů poznáte, že už jste single příliš dlouho.

Jistě, život single má spoustu výhod a není od věci si alespoň jednou v životě vyzkoušet, jaké je to mít byt sama pro sebe a nepřizpůsobovat se vůbec nikomu. Když ale váš single stav trvá příliš dlouho, snadno vám může lézt na mozek. Jak poznáte, kdy je nejvyšší čas přibrat si do života zase parťáka?

1. Vyhýbáte se novým lidem

Když vám bylo -náct, ve vašem životě se střídali noví lidé jako na běžícím pásu. Neustále jste navazovala nové kontakty a potkávala zajímavé lidi - ve škole, v klubech, na mejdanech, přátele přátel. Teď už se ale několik měsíců ve vašem životě nikdo nový (nezávisle na pohlaví) neobjevil a pořád se stýkáte s několika stejnými lidmi? To je důkaz toho, že váš život stagnuje a je načase ho rozhýbat novou, zajímavou známostí.

2. Rozrůstající se zvěřinec

Na navazování nových kontaktů a potkávání zajímavých lidí nemáte absolutně žádný čas, protože se musíte věnovat svému rozrůstajícímu zveřinci, který tvoří rozlišný počet psů, koček a množství dalších zvířat. A i kdyby se vám nějakou náhodou podařilo získat pozvání na víkend, stejně byste nemohla jet, protože vaše chlupaté mazlíčky musí přece někdo krmit.

3. Nechcete zkoušet nové věci

Kamarádky vás přemlouvají, abyste s nimi odjela na wellness pobyt, nebo šla na hodinu jógy. Pro vás je ale představa, že byste měla zvednout zadek ze svého pohodlného křesla a jít někam, kde to neznáte, naprosto nepřijatelná. Nejraději trávíte večer v poklidu před televizí a s nelibostí nesete, pokud vám tento program něco naruší.

4. Jste upjatá

Každá nečekaná změna plánu vás podráždí a znervózní. Kromě toho si sama u sebe všímáte, že začínáte být nesnášenlivá k ostatním lidem. Každý hlasitější hovor, křik dětí, nebo jejich pobíhání vás irituje. Svou nesnášenlivostí, upjatostí a neochotou ke změnám připomínáte zapšklou důchodkyni.

5. Televizní závislost

Kdybyste nedejbůh přišla o televizi, nebo dokonce o internetové připojení, nejspíš byste dostala nervový záchvat. Jste neúnavným televizním fanouškem a sledujete i takové programy, o kterých jste ještě před několika měsíci prohlašovala, že jsou pouze pro slabomyslné. Facebook je váš věrný přítel.

6. Žádné nové šaty

Zkuste se zamyslet nad tím, kdy jste si naposledy koupila nové šaty jen tak pro radost? Pokud nemáte sebemenší potřebu utrácet peníze sama za sebe, je nejvyšší čas pořídit si vedle sebe někoho, pro koho vás zase bude těšit krášlit se.

7. Chodíte brzy do postele

Ukládáte se ke spánku v devět hodin večer, protože stejně nemáte nic lepšího na práci? Podobný režim si nechte na dobu, až budete v důchodu usínat večer nad pletením.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 signálů, že zůstanete svobodná navždy
5 vět, které nechce žádná svobodná žena slyšet
Žijete sami? Zemřete dřív než ostatní
4 důvody, proč jste stále svobodná
Test: Je pro vás lepší být single, nebo v páru?